Close

Ubytování

Evropský víkend chrtů

Níže uvádíme seznam hotelů a dalších možností ubytování v blízkém okolí místa konání, kde je ubytování psů možné, hotel disponuje dostatečným počtem parkovacích míst a cena odpovídá poskytovaným službám.
V termínu konání výstavy je v Praze hlavní turistická sezona, proto doporučujeme, učinit rezervaci včas.


Expo Hotel ***

Expo Hotel se nachází vedle pražského Výstaviště a sportovní haly Tipsport Arena a nabízí pokoje se satelitní TV, minibarem a bezplatným Wi-Fi.


Vzdálenost od výstaviště: 0,1 km (1 min.) | Poloha na mapě ZDE


Rezervace
Parkhotel Praha ****

Parkhotel Praha se nachází v blízkosti hlavních turistických zajímavostí, rozlehlého parku i holešovického výstaviště a představuje skvělou volbu pro všechny typy klientů.


Vzdálenost od výstaviště: 0,4 km (3 min.) | Poloha na mapě ZDE

Rezervace
Hilton Prague Hotel *****

Hilton Prague se nachází v pěší vzdálenosti od hlavních turistických zajímavostí pražského Starého Města a nákupního centra Palladium a nabízí komfort a vynikající zázemí. Ve všech společných prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi.


Vzdálenost od výstaviště: 2,5 km (10 min.) | Poloha na mapě ZDE


Rezervace
Karavany a obytné automobily

Parkování karavanů a obytných automobilů účastníků akce přes noc v době konání výstavy v areálu výstaviště je mimořádně povoleno – od pátku 21. 7. 16:00 do neděle 23. 7. 20:00.
Parkování od pátku do neděle (karavan + auto nebo obytný automobil, max. 4 osoby, psi, připojení k elektrice) je zpoplatněno částkou 1 250 Kč. Počet míst je omezený. Rezervaci je možné učinit zasláním e-mailu na show@salukiklub.cz a následným uhrazením uvedeného poplatku.


Vzdálenost od výstaviště: 0 km


V případě zájmu o specifické ubytování nás kontaktujte