Close

Výsledky

F.C.I. Euro Sighthound 2017 i Speciální výstavy

Výsledky

No.PohlavíTřídaJméno psaVýsledky ESHResults ESH
1Psi | Maletřída dorostu | puppy classNarius ze Zličinských lukVN 1, Nejlepší dorostVP1, Best Puppy
2Psi | Maletřída dorostu | puppy classNavajo ze Zličínských lukVN 3VP3
3Psi | Maletřída dorostu | puppy classNefrit Blue ze Zličínských lukVN 2VP2
4Psi | Maletřída mladých | junior classAmal Salang Konstantin's GoldAbsentAbsent
5Psi | Maletřída mladých | junior classAzbelltas Real Royalty ArthurVD 2VG2
6Psi | Maletřída mladých | junior classHigh In The Sky Sarah FarehV1, CAJC, FCI Euro Junior Sighthound 2017Ex1, CAJC, FCI Euro Junior Sighthound 2017
7Psi | Maletřída mladých | junior classPurple-Magic's BrownieVD 3VG3
8Psi | Malemezitřída | intermediate classRelativity Rey De ReyesV1, CACEx1, CAC
9Psi | Maletřída otevřená | open classActive Armand Of Strenner'sV2, R.CACEx2, R.CAC
10Psi | Maletřída otevřená | open classBrownie FaradellaV3Ex3
11Psi | Maletřída otevřená | open classElton John van de RobegaV1, CACEx1, CAC
12Psi | Maletřída otevřená | open classElvis Presley van de RobegaV4Ex4
13Psi | Maletřída vítězů | winners classAmal Salang Coeur D'CoeursAbsentAbsent
14Psi | Maletřída vítězů | winners classDragonheart van de RobegaV3Ex3
15Psi | Maletřída vítězů | winners classTiger Woods GandamakV1, CAC, FCI Euro Sighthound 2017, BOBEx1, CAC, FCI Euro Sighthound 2017, BOB
16Psi | Maletřída vítězů | winners classVincenzo Nibali Gandamak SlovakiaV2, R.CACEx2, R.CAC
17Psi | Maletřída čestná | honour classAres Bohemia AsgharV1Ex1
18Psi | Maletřída čestná | honour classBenjamin Diamond Sarah FarehV2Ex2
19Feny | Femaletřída dorostu | puppy classNirvána White Ze Zličínských LukVN 1VP1
20Feny | Femaletřída mladých | junior classCalamus I'm Your DreamV1, CAJC, FCI Euro Junior Sighthound 2017, BOJ, BOSEx1, CAJC, FCI Euro Junior Sighthound 2017, BOJ, BOS
21Feny | Femaletřída mladých | junior classCharisma Royal Girl Sarah FarehVD 3VG3
22Feny | Femaletřída mladých | junior classZoe Saldana Gandamak SlovakiaV2Ex2
23Feny | Femalemezitřída | intermediate classBvlgari Jasmin Noir DovenyVD 2VG2
24Feny | Femalemezitřída | intermediate classMidhnight ze Zličinských lukV1, CAC Ex1, CAC
25Feny | Femaletřída otevřená | open classEmily Robinson Van De RobegaV1, CAC Ex1, CAC
26Feny | Femaletřída otevřená | open classFaradella BalladAbsentAbsent
27Feny | Femaletřída otevřená | open classGlory Day of Meadow ValleyAbsentAbsent
28Feny | Femaletřída vítězů | winners classKarakush Water Into WineAbsentAbsent
29Feny | Femaletřída vítězů | winners classVeritas Domina DaynerisV1, CAC, FCI Euro Sighthound 2017Ex1, CAC, FCI Euro Sighthound 2017
30Feny | Femaletřída vítězů | winners classWhite Infinity's EternityV2, R.CACEx2, R.CAC
31Feny | Femaletřída veteránů | veterans classBaronka ze Zličínských LukV1, BOV, FCI Euro Veteran Sighthound 2017Ex1, BOV, FCI Euro Veteran Sighthound 2017
32Feny | Femaletřída veteránů | veterans classWionna R. Čínské hedvábíDOSTATEČNÝSufficient
No.PohlavíTřídaJméno psaVýsledky ESHResults ESH
33Psi | Maletřída mladých | junior classAbasiV1, CAJC, BOJ, FCI Euro Junior Sighthound 2017Ex1, CAJC, BOJ, FCI Euro Junior Sighthound 2017
34Psi | Maletřída otevřená | open classBaqir Tin AkoffVD1VG1
35Psi | Maletřída vítězů | winners classGhat De Nulle Part AilleursV1, CAC, FCI Euro Sighthound 2017, BOSEx1, CAC, FCI Euro Sighthound 2017, BOS
36Feny | Femaletřída dorostu | puppy classCanaveral-Staff Adamanta Shining White StarVN 1VP1
37Feny | Femaletřída dorostu | puppy classHiddekel GaenaAbsentAbsent
38Feny | Femaletřída mladých | junior classBarbie Loving gazeV1, CAJC, FCI Euro Junior Sighthound 2017Ex1, CAJC, FCI Euro Junior Sighthound 2017
39Feny | Femalemezitřída | intermediate classBardott Loving GazeVD1VG1
40Feny | Femaletřída vítězů | winners classEidi n´Amanar HadiyaV1, CAC, FCI Euro Sighthound 2017, BOBEx1, CAC, FCI Euro Sighthound 2017, BOB
41Feny | Femaletřída vítězů | winners classTombouktou´s In AzzawaV2, R.CACEx2, R.CAC
42Psi | Maletřída dorostu | puppy classFoxtrot KrylovVN 1VP1
43Psi | Maletřída mladých | junior classGo Go Bolshoi Moonlight ShadowV1, CAJC, FCI Euro Junior Sighthound 2017, BOJ, BOBEx1, CAJC, FCI Euro Junior Sighthound 2017, BOJ, BOB
44Psi | Maletřída mladých | junior classIkaros FrajankaV2Ex2
45Psi | Maletřída mladých | junior classPower & Elegance Catch the CashVD 3VG3
46Psi | Malemezitřída | intermediate classChronos FrajankaV1, CAC, FCI Euro Sighthound 2017Ex1, CAC, FCI Euro Sighthound 2017
47Psi | Maletřída otevřená | open classArchibald Mystery of WoodVYLOUČENDisq.
48Psi | Maletřída otevřená | open classDancingTamburineman KrylovV1, CAC Ex1, CAC
49Psi | Maletřída otevřená | open classGo Go Bolshoi Great GatsbyVD 2VG2
50Psi | Maletřída pracovní | working classTolstoi aus dem ZarenreichV1, CACEx1, CAC
51Psi | Maletřída vítězů | winners classBel Etual BaltazarV1, CACEx1, CAC
52Psi | Maletřída veteránů | veterans classCoburn Meyta Samhain On FireV1Ex1
53Feny | Femaletřída dorostu | puppy classFountaine Salmancis KrylovVN 1, Nejlepší dorostVP1, Best Puppy
54Feny | Femaletřída mladých | junior classArrussia LeyasVD 4VG4
55Feny | Femaletřída mladých | junior classEowyn Borzkas IzironkVD 3VG3
56Feny | Femaletřída mladých | junior classFujarka Stepowy GoniecV1, CAJC, FCI Euro Junior Sighthound 2017Ex1, CAJC, FCI Euro Junior Sighthound 2017
57Feny | Femaletřída mladých | junior classNadezha TsarskayaAbsentAbsent
58Feny | Femaletřída mladých | junior classSarah z BilmyV2Ex2
59Feny | Femalemezitřída | intermediate classImpreza FrajankaV1, CAC Ex1, CAC
60Feny | Femaletřída otevřená | open classChurma FrajankaV1, CAC Ex1, CAC
61Feny | Femaletřída otevřená | open classIzvorotljivaja Irinka WolkowoAbsentAbsent
62Feny | Femaletřída otevřená | open classMatrioshka CeridwenVYLOUČENADisq.
63Feny | Femaletřída otevřená | open classNibrass Diamond QueenV2, R.CACEx2, R.CAC
64Feny | Femaletřída vítězů | winners classBerislavaAbsentAbsent
65Feny | Femaletřída vítězů | winners classIdealnaja Izbrannica WolkowoAbsentAbsent
66Feny | Femaletřída vítězů | winners classPoema z BilmyV1, CAC, FCI Euro Sighthound 2017Ex1, CAC, FCI Euro Sighthound 2017
67Feny | Femaletřída veteránů | veterans classNyx Majove BohemiaV1, BOV, FCI Euro Veteran Sighthound 2017Ex1, BOV, FCI Euro Veteran Sighthound 2017
No.PohlavíTřída_ESHJméno psaVýsledky ESHResults ESH
42Psi | Maletřída dorostu | puppy classFoxtrot KrylovVN 1VP1
43Psi | Maletřída mladých | junior classGo Go Bolshoi Moonlight ShadowV1, CAJC, FCI Euro Junior Sighthound 2017, BOJ, BOBEx1, CAJC, FCI Euro Junior Sighthound 2017, BOJ, BOB
44Psi | Maletřída mladých | junior classIkaros FrajankaV2Ex2
45Psi | Maletřída mladých | junior classPower & Elegance Catch the CashVD 3VG3
46Psi | Malemezitřída | intermediate classChronos FrajankaV1, CAC, FCI Euro Sighthound 2017Ex1, CAC, FCI Euro Sighthound 2017
47Psi | Maletřída otevřená | open classArchibald Mystery of WoodVYLOUČENDisq.
48Psi | Maletřída otevřená | open classDancingTamburineman KrylovV1, CAC Ex1, CAC
49Psi | Maletřída otevřená | open classGo Go Bolshoi Great GatsbyVD 2VG2
50Psi | Maletřída pracovní | working classTolstoi aus dem ZarenreichV1, CACEx1, CAC
51Psi | Maletřída vítězů | winners classBel Etual BaltazarV1, CACEx1, CAC
52Psi | Maletřída veteránů | veterans classCoburn Meyta Samhain On FireV1Ex1
53Feny | Femaletřída dorostu | puppy classFountaine Salmancis KrylovVN 1, Nejlepší dorostVP1, Best Puppy
54Feny | Femaletřída mladých | junior classArrussia LeyasVD 4VG4
55Feny | Femaletřída mladých | junior classEowyn Borzkas IzironkVD 3VG3
56Feny | Femaletřída mladých | junior classFujarka Stepowy GoniecV1, CAJC, FCI Euro Junior Sighthound 2017Ex1, CAJC, FCI Euro Junior Sighthound 2017
57Feny | Femaletřída mladých | junior classNadezha TsarskayaAbsentAbsent
58Feny | Femaletřída mladých | junior classSarah z BilmyV2Ex2
59Feny | Femalemezitřída | intermediate classImpreza FrajankaV1, CAC Ex1, CAC
60Feny | Femaletřída otevřená | open classChurma FrajankaV1, CAC Ex1, CAC
61Feny | Femaletřída otevřená | open classIzvorotljivaja Irinka WolkowoAbsentAbsent
62Feny | Femaletřída otevřená | open classMatrioshka CeridwenVYLOUČENADisq.
63Feny | Femaletřída otevřená | open classNibrass Diamond QueenV2, R.CACEx2, R.CAC
64Feny | Femaletřída vítězů | winners classBerislavaAbsentAbsent
65Feny | Femaletřída vítězů | winners classIdealnaja Izbrannica WolkowoAbsentAbsent
66Feny | Femaletřída vítězů | winners classPoema z BilmyV1, CAC, FCI Euro Sighthound 2017Ex1, CAC, FCI Euro Sighthound 2017
67Feny | Femaletřída veteránů | veterans classNyx Majove BohemiaV1, BOV, FCI Euro Veteran Sighthound 2017Ex1, BOV, FCI Euro Veteran Sighthound 2017
No.PohlavíTřídaJméno psaVýsledky ESHResults ESH
68Psi | Maletřída dorostu | puppy classFingall Jimmy IraterVN 1, Nejlepší dorostVP1, Best Puppy
69Psi | Maletřída otevřená | open classElvin Tiger IraterV1, CAC, BOS, FCI Euro Sighthound 2017Ex1, CAC, BOS, FCI Euro Sighthound 2017
70Feny | Femaletřída dorostu | puppy classFunny Daisy IraterVN1VP1
71Feny | Femaletřída otevřená | open classEllie Daisy IraterV1, CACEx1, CAC
72Feny | Femaletřída vítězů | winners classAnya Green Bacobian MirabilisV1, CAC, BOB, FCI Euro Veteran Sighthound 2017Ex1, CAC, BOB, FCI Euro Veteran Sighthound 2017
73Feny | Femaletřída vítězů | winners classFleur PaluduzV2, R.CACEx2, R.CAC
No.PohlavíTřídaJméno psaVýsledky ESHResults ESH
357Psi | Maletřída štěňat | baby classEclipse El NegmaVN1, Nejlepší dorostVP1, Best Puppy
358Psi | Maletřída mladých | junior classLitlar´s Niju Zhar & PlaymaV1, CAJC, FCI Euro Junior Sighthound 2017, BOJEx1, CAJC, FCI Euro Junior Sighthound 2017, BOJ
359Psi | Maletřída otevřená | open classChagy Putimská bránaV1, CAC, FCI Euro Sighthound 2017Ex1, CAC, FCI Euro Sighthound 2017
360Psi | Maletřída veteránů | veterans classReedly Road Enjoy The SilenceV1, FCI Euro Veteran Sighthound 2017, BOV, BOSEx1, FCI Euro Veteran Sighthound 2017, BOV, BOS
361Feny | Femaletřída mladých | junior classCalico Ninmah Wai-WadV1, CAJC, FCI Euro Junior Sighthound 2017Ex1, CAJC, FCI Euro Junior Sighthound 2017
362Feny | Femaletřída otevřená | open classCharon of Farafra Putimská bránaVD1VG1
363Feny | Femaletřída vítězů | winners classCaramel Cookie El NegmaV2, R.CACEx2, R.CAC
364Feny | Femaletřída vítězů | winners classNorthgate's Queen of DiamondsV1, CAC, FCI Euro Sighthound 2017, BOBEx1, CAC, FCI Euro Sighthound 2017, BOB
No.PohlavíTřídaJméno psaVýsledky ESHResults ESH
74Psi | Maletřída vítězů | winners classJucaro Spi DiegoV1, CAC, FCI Euro Sighthound 2017, BOSEx1, CAC, FCI Euro Sighthound 2017, BOS
75Psi | Maletřída veteránů | veterans classLittle Lobito GonzalesV1, BOV, FCI Euro Veteran Sighthound 2017Ex1, BOV, FCI Euro Veteran Sighthound 2017
76Feny | Femaletřída dorostu | puppy classMakita Julia de l'Aulp de FierVN1VP1
77Feny | Femalemezitřída | intermediate classElany perla negra de Monte PodridoV1, CACEx1, CAC
78Feny | Femalemezitřída | intermediate classJucaro Spi HeidiV2, R.CACEx2, R.CAC
79Feny | Femaletřída vítězů | winners classSan Agustin del Guadalix CultaV1, CAC, FCI Euro Sighthound 2017, BOBEx1, CAC, FCI Euro Sighthound 2017, BOB
No.PohlavíTřídaJméno psaVýsledky ESHResults ESH
80Psi | Maletřída mladých | junior classSobers CasparV1, CAJC, FCI Euro Junior Sighthound 2017Ex1, CAJC, FCI Euro Junior Sighthound 2017
81Psi | Malemezitřída | intermediate classSobers ZedricV1, CACEx1, CAC
82Psi | Maletřída otevřená | open classSobers Yorick At DecumaV1, CAC, FCI Euro Sighthound 2017Ex1, CAC, FCI Euro Sighthound 2017
83Psi | Maletřída otevřená | open classVintage Belorussian FurryDanceV2Ex2
84Psi | Maletřída vítězů | winners classSobers VagabondV1, CACEx1, CAC
85Psi | Maletřída vítězů | winners classVincent Belorussian FurryDanceVD2VG2
86Feny | Femaletřída dorostu | puppy classKilling Me Softly RiunaVN1, Nejlepší dorostVP1, Best Puppy
87Feny | Femaletřída mladých | junior classJet´s Prelude To A KissV1, CAJC, FCI Euro Junior Sighthound 2017, BOJEx1, CAJC, FCI Euro Junior Sighthound 2017, BOJ
88Feny | Femaletřída pracovní | working classJingle Bells RiunaVD1VG1
89Feny | Femaletřída vítězů | winners classAction Story Below HillV2Ex2
90Feny | Femaletřída vítězů | winners classSobers ZideliaV1, CAC, FCI Euro Sighthound 2017, BOBEx1, CAC, FCI Euro Sighthound 2017, BOB
91Feny | Femaletřída veteránů | veterans classBeauty in my eyes BohmarV1, BOVEx1, BOV
No.PohlavíTřídaJméno psaVýsledky ESHResults ESH
365Psi | Maletřída otevřená | open classAlbor AsmaralVD2VG2
366Psi | Maletřída otevřená | open classMalachite´s Dragons DareVD3VG3
367Psi | Maletřída otevřená | open classVan Vasco Rjabina De BergeracV1, CAC Ex1, CAC
368Psi | Maletřída vítězů | winners classDicha Rjabina De BergergeracV1, CAC, FCI Euro Sighthound 2017, BOBEx1, CAC, FCI Euro Sighthound 2017, BOB
369Feny | Femaletřída štěňat | baby classBeladona Rjabina De BergeracVN1, Nejlepší štěněVP1, Best Baby
370Feny | Femaletřída mladých | junior classAlys La Princesa Rosa De PodiVD1VG1
371Feny | Femaletřída otevřená | open classAlhaja AsmaralVD2VG2
372Feny | Femaletřída otevřená | open classAtrevida Como El VientoVD3VG3
373Feny | Femaletřída otevřená | open classVasilisa Rjabina De BergeracV1, CAC, FCI Euro Sighthound 2017, BOSEx1, CAC, FCI Euro Sighthound 2017, BOS
374Feny | Femaletřída vítězů | winners classAbbaio What Dreams Are Made OfV1, CAC Ex1, CAC
No.PohlavíTřídaJméno psaVýsledky ESHResults ESH
375Feny | Femaletřída otevřená | open classTigidit CelebesVD1VG1
No.PohlavíTřídaJméno psaVýsledky ESHResults ESH
92Psi | Maletřída mladých | junior classAr´Daroth DexterV2Ex2
93Psi | Maletřída mladých | junior classAr'Daroth DrewV1, CAJC, FCI Euro Junior Sighthound 2017Ex1, CAJC, FCI Euro Junior Sighthound 2017
94Psi | Maletřída mladých | junior classAtticus SagittariusV3Ex3
95Psi | Maletřída mladých | junior classBrzmbál Marcus AureliusV4Ex4
96Psi | Maletřída mladých | junior classHashtag IW aus SpatthausenVEx
97Psi | Malemezitřída | intermediate classBodewind Von Den BrunonenVD 4VG 4
98Psi | Malemezitřída | intermediate classBruno Von Den BrunonenVDVG
99Psi | Malemezitřída | intermediate classGilian IW aus SpatthausenAbsentAbsent
100Psi | Malemezitřída | intermediate classGive me Feedback IW aus SpatthausenV1, CAC Ex1, CAC
101Psi | Malemezitřída | intermediate classCharles Dei MangialupiAbsentAbsent
102Psi | Malemezitřída | intermediate classLeeroy MoonvillageV2, R.CACEx2, R.CAC
103Psi | Malemezitřída | intermediate classPower & Elegance Bram BeamerV3Ex3
104Psi | Maletřída otevřená | open classAilean BrianV3Ex3
105Psi | Maletřída otevřená | open classAmititia BromusV4Ex4
106Psi | Maletřída otevřená | open classAtagon CoraxV2, R.CACEx2, R.CAC
107Psi | Maletřída otevřená | open classRemington SagittariusVDVG
108Psi | Maletřída otevřená | open classWill Scarlet dei MangialupiV1, CAC, FCI Euro Sighthound 2017, BOSEx1, CAC, FCI Euro Sighthound 2017, BOS
109Psi | Maletřída vítězů | winners classAppropriate AcatenangoV2, R.CACEx2, R.CAC
110Psi | Maletřída vítězů | winners classAr'Daroth BoyleV4Ex4
111Psi | Maletřída vítězů | winners classIvanhoe MoonvillageV3Ex3
112Psi | Maletřída vítězů | winners classTommy Dei MangialupiV1, CACEx1, CAC
113Psi | Maletřída veteránů | veterans classOdax Stříbrný potokV1, BOV, FCI Euro Veteran Sighthound 2017Ex1, BOV, FCI Euro Veteran Sighthound 2017
114Psi | Maletřída čestná | honour classTsarskaja Prihot Gordey At Caen MorhenV1Ex1
115Feny | Femaletřída dorostu | puppy classMrs. Martha Dei MangialupiVN 1, Nejlepší dorostVP1, Best Puppy
116Feny | Femaletřída mladých | junior classAbba Sang Royal BathoryV3Ex3
117Feny | Femaletřída mladých | junior classAmy Amira Of CubadelVEx
118Feny | Femaletřída mladých | junior classAr´Daroth Dark Království VLV2Ex2
119Feny | Femaletřída mladých | junior classAr´Daroth Dew TullamoreV4Ex4
120Feny | Femaletřída mladých | junior classArduinae od Tvrze TicháVEx
121Feny | Femaletřída mladých | junior classGaia Tan'Hi Caen MorhenV1, CAJC, FCI Euro Junior Sighthound 2017, BOJ Ex1, CAJC, FCI Euro Junior Sighthound 2017, BOJ
122Feny | Femalemezitřída | intermediate classHappy Rosarie MatusalemV1, CACEx1, CAC
123Feny | Femalemezitřída | intermediate classPower & Elegance Beautiful Mind BelfastV2, R.CACEx2, R.CAC
124Feny | Femaletřída otevřená | open classAr´Daroth Bella JohnstonV1, CAC Ex1, CAC
125Feny | Femaletřída otevřená | open classAr´Daroth CarthyVEx
126Feny | Femaletřída otevřená | open classBe My Babette Chrisboa NaifV4Ex4
127Feny | Femaletřída otevřená | open classBriar Rose Erdor IrisV2, R.CACEx2, R.CAC
128Feny | Femaletřída otevřená | open classKathleen Turner MoonvillageV3Ex3
129Feny | Femaletřída pracovní | working classJosephine MoonvillageV1, CAC Ex1, CAC
130Feny | Femaletřída vítězů | winners classAimée Mes amis de MafinnsV2, R.CACEx2, R.CAC
131Feny | Femaletřída vítězů | winners classBe My Juliette Chrisboa NaifV3Ex3
132Feny | Femaletřída vítězů | winners classIndah MoonvillageV4Ex4
133Feny | Femaletřída vítězů | winners classPippi Langstromp Dei MangialupiV1, CAC, FCI Euro Sighthound 2017, BOBEx1, CAC, FCI Euro Sighthound 2017, BOB
No.PohlavíTřídaJméno psaVýsledky ESHResults ESH
134Psi | Maletřída štěňat | baby classBergil Gil-EndorVN1, Nejlepší štěněVP1, Best Baby
135Psi | Maletřída štěňat | baby classLifaen Shanen Můj andílekVN2VP2
136Psi | Maletřída štěňat | baby classLoki Můj AndílekN3N3
137Psi | Maletřída dorostu | puppy classIrbis TilecoVN1VP1
138Psi | Maletřída dorostu | puppy classNa Klínkách Zippo LibreN2P2
139Psi | Maletřída mladých | junior classA Feast For Crows Tesori Di CarliVD3VG3
140Psi | Maletřída mladých | junior classFabrizio Frangipani le DoueV2Ex2
141Psi | Maletřída mladých | junior classOvid GlitzerflitzerV1, CAJC. FCI Euro Junior Sighthound 2017Ex1, CAJC. FCI Euro Junior Sighthound 2017
142Psi | Maletřída mladých | junior classYewerly Royal na KlínkáchVD4VG4
143Psi | Maletřída mladých | junior classZabava Znaty ImranDG
144Psi | Malemezitřída | intermediate classFederico Del Barone RampanteV1, CACEx1, CAC
145Psi | Malemezitřída | intermediate classJulius Cesar Můj andílekV4Ex4
146Psi | Malemezitřída | intermediate classPikkuneidin Basileo KingV3Ex3
147Psi | Malemezitřída | intermediate classVivaldi na KlínkáchV2, R.CACEx2, R.CAC
148Psi | Maletřída otevřená | open classIkario na KlínkáchVD2VG2
149Psi | Maletřída otevřená | open classSaint Laurent Noir dei Raggi di LunaV1, CAC, FCI Euro Sighthound 2017, BOSEx1, CAC, FCI Euro Sighthound 2017, BOS
150Psi | Maletřída pracovní | working classKuba Libre na KlínkáchV1, CAC Ex1, CAC
151Psi | Maletřída vítězů | winners classDervisch DreamweaverV1, CACEx1, CAC
152Psi | Maletřída vítězů | winners classFachiro TilecoV3Ex3
153Psi | Maletřída vítězů | winners classFerrino AnnaperlaV2, R.CACEx2, R.CAC
154Psi | Maletřída vítězů | winners classLeos Feritte BugsyV4Ex4
155Psi | Maletřída vítězů | winners classNexsus z Wrzosowej ŁąkiVEx
156Psi | Maletřída veteránů | veterans classCirillo TilecoV1Ex1
157Psi | Maletřída čestná | honour classTalata ShanenV1Ex1
158Feny | Femaletřída dorostu | puppy classChartbeat Ultrasonic UmaVN1, Nejlepší štěněVP1, Best Baby
159Feny | Femaletřída mladých | junior classA Dance With Dragons Tesori Di CarliV3Ex3
160Feny | Femaletřída mladých | junior classArya Tarha TinariwenV1, CAJC, BOJEx1, CAJC, BOJ
161Feny | Femaletřída mladých | junior classBernadette Piccolo BanditoV4Ex4
162Feny | Femaletřída mladých | junior classBianca Phoebe´s StarsVEx
163Feny | Femaletřída mladých | junior classBugsy Jesika FeritteVEx
164Feny | Femaletřída mladých | junior classEliška Přemyslovna Framon BohemiaVEx
165Feny | Femaletřída mladých | junior classFrancesca Farfallina le DoueVEx
166Feny | Femaletřída mladých | junior classFrida Flor le DoueAbsentAbsent
167Feny | Femaletřída mladých | junior classChartbeat Taffyta MuttonfudgeAbsentAbsent
168Feny | Femaletřída mladých | junior classChloe TilecoVDVG
169Feny | Femaletřída mladých | junior classKersee AnnaperlaVEx
170Feny | Femaletřída mladých | junior classMy Smoking YSL de la Squadra d'eliteV2Ex2
171Feny | Femaletřída mladých | junior classNovatica Greatness Of GeyserVEx
172Feny | Femaletřída mladých | junior classQueen Victoria GlitzerflitzerVEx
173Feny | Femalemezitřída | intermediate classAbbey Di Roma Lungo Muso IGsV2, R.CACEx2, R.CAC
174Feny | Femalemezitřída | intermediate classBugsy Chantia FeritteV3Ex3
175Feny | Femalemezitřída | intermediate classFinessa di Sangue RegaleV1, CACEx1, CAC
176Feny | Femalemezitřída | intermediate classIsis Ionel BugsyVDVG
177Feny | Femalemezitřída | intermediate classLauretta P´yari Sarna le DoueVD4VG4
178Feny | Femaletřída otevřená | open classArya Stark Gerri GenesissV3Ex3
179Feny | Femaletřída otevřená | open classBertuccia Corallo BlueV1, CACEx1, CAC
180Feny | Femaletřída otevřená | open classCamino Bianca BuggyV4Ex4
181Feny | Femaletřída otevřená | open classChartbeat Rhumba With RabbitVDVG
182Feny | Femaletřída otevřená | open classLilette GlitzerflitzerV2, R.CACEx2, R.CAC
183Feny | Femaletřída pracovní | working classZuella Gorzowska PanoramaV1, CACEx1, CAC
184Feny | Femaletřída vítězů | winners classAntoinetta Il Segreto Dell´AmoreV2, R.CACEx2, R.CAC
185Feny | Femaletřída vítězů | winners classDayen Framon BohemiaV4Ex4
186Feny | Femaletřída vítězů | winners classDestiny Můj andílekV3Ex3
187Feny | Femaletřída vítězů | winners classImonee AnnaperlaV1, CAC, FCI Euro Sighthound 2017, BOBEx1, CAC, FCI Euro Sighthound 2017, BOB
188Feny | Femaletřída vítězů | winners classLady Macbeth Tesori Di CarliVDVG
189Feny | Femaletřída veteránů | veterans classClara Belle du Domaine de ChanteloupV1, BOVEx1, BOV
190Feny | Femaletřída čestná | honour classZenia Feritte BugsyV1Ex1
No.PohlavíTřídaJméno psaVýsledky ESHResults ESH
191Psi | Maletřída štěňat | baby classSarmata ArcturusVN1, Nejlepší štěněVP1, Best Baby
192Psi | Maletřída mladých | junior classBalthazar McCalleyV2Ex2
193Psi | Maletřída mladých | junior classBlack Elvis McCalleyV1, CAJC, FCI Euro Junior Sighthound 2017, BOJEx1, CAJC, FCI Euro Junior Sighthound 2017, BOJ
194Psi | Maletřída otevřená | open classAwatar McCalleyV1, CAC, FCI Euro Sighthound 2017, BOBEx1, CAC, FCI Euro Sighthound 2017, BOB
195Psi | Maletřída otevřená | open classPankracy ArcturusV2, R.CACEx2, R.CAC
196Psi | Maletřída vítězů | winners classMaurycy ArcturusAbsentAbsent
197Psi | Maletřída vítězů | winners classPohaniec ArcturusV1, CACEx1, CAC
198Psi | Maletřída veteránů | veterans classBaldwin XantusiaV1, BOV, FCI Euro Veteran Sighthound 2017Ex1, BOV, FCI Euro Veteran Sighthound 2017
199Feny | Femaletřída mladých | junior classBalettka McCalleyV1, CAJC, FCI Euro Junior Sighthound 2017Ex1, CAJC, FCI Euro Junior Sighthound 2017
200Feny | Femaletřída otevřená | open classRawa ArcturusV1, CACEx1, CAC
201Feny | Femaletřída vítězů | winners classAdria Rodu AbigeusV2, R.CACEx2, R.CAC
202Feny | Femaletřída vítězů | winners classRącza ArcturusV1, CAC, FCI Euro Sighthound 2017, BOSEx1, CAC, FCI Euro Sighthound 2017, BOS
No.PohlavíTřídaJméno psaVýsledky ESHResults ESH
376Psi | Maletřída otevřená | open classEspanto Grandioso of FarafraV1, CAC, FCI Euro Sighthound 2017, BOBEx1, CAC, FCI Euro Sighthound 2017, BOB
377Feny | Femaletřída vítězů | winners classEstrela Encanto of FarafraV1, CAC, FCI Euro Sighthound 2017, BOSEx1, CAC, FCI Euro Sighthound 2017, BOS
No.PohlavíTřídaJméno psaVýsledky ESHResults ESH
378Psi | Malemezitřída | intermediate classZeus de ViamonteV1, CAC, FCI Euro Sighthound 2017, BOSEx1, CAC, FCI Euro Sighthound 2017, BOS
379Feny | Femalemezitřída | intermediate classXuxa de ViamonteV1, CAC, FCI Euro Sighthound 2017, BOBEx1, CAC, FCI Euro Sighthound 2017, BOB
PlemenoNo.PohlavíTřída_ESHJméno psaVýsledky ESHResults ESHNo_Speciálka
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered203Psi | Maletřída dorostu | puppy classAl Zubeyda Malik El ArabVN1, Nejlepší dorostVP1, Best Puppy
204Psi | Maletřída dorostu | puppy classBelieve Me z TripuAbsentAbsentVP1, Best Puppy
205Psi | Maletřída dorostu | puppy classBentley z TripuN3P3Absent
206Psi | Maletřída dorostu | puppy classBisquitte z TripuVN2VP2P3
207Psi | Maletřída mladých | junior classAbisha Arshan Devon ExeV3Ex3VP2
208Psi | Maletřída mladých | junior classAshar Hadia Min SahraVExEx3
209Psi | Maletřída mladých | junior classBadavie ChalawanVExEx
210Psi | Maletřída mladých | junior classCasper Aluizia Albus Vaida DukauskieneVExEx
211Psi | Maletřída mladých | junior classClassicus BalanchineV1, CAJC, ESJWEx1, CAJC, ESJWEx
212Psi | Maletřída mladých | junior classDavu Jumanji L'EbonyVDVGEx1, CAJC, ESJW
213Psi | Maletřída mladých | junior classGronk Al ZahraVExVG
214Psi | Maletřída mladých | junior classGuardian Al ZahraV4Ex4Ex
215Psi | Maletřída mladých | junior classMalki Min El AkbarV2Ex2Ex4
216Psi | Malemezitřída | intermediate classAmir z TripuVD3VG3Ex2
217Psi | Malemezitřída | intermediate classDafar Al NaqawaV1, CAC, BOS, FCI Euro Junior Sighthound 2017Ex1, CAC, BOS, FCI Euro Junior Sighthound 2017VG3
218Psi | Malemezitřída | intermediate classOman Said Ter DolenV2, r.CACEx2, r.CACEx2, r.CAC
Saluki – krátkosrstý | Saluki – smooth219Psi | Maletřída otevřená | open classMeshki Almas Har Kala RachiV1, CACEx1, CACEx1, CAC
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered220Psi | Maletřída otevřená | open classAmal Hayati Obadiah Maysoon Jalal LazizDGG
221Psi | Maletřída otevřená | open classArshan DumontVExEx
222Psi | Maletřída otevřená | open classBahir z Gibesovy zahrádkyVExEx
223Psi | Maletřída otevřená | open classBasmatee Delbar Lucky SalukiV2, r.CACEx2, r.CACEx2, r.CAC
224Psi | Maletřída otevřená | open classDioskury Ram RammahV3Ex3Ex3
225Psi | Maletřída otevřená | open classFawwaz Al ZahraV4Ex4Ex4
226Psi | Maletřída otevřená | open classGiran Garay DanoneVExEx
227Psi | Maletřída otevřená | open classMaLa´S Amal Amir Arijan Ibn JatoAbsentAbsentAbsent
228Psi | Maletřída otevřená | open classQuanmarra TaliesinV1, CACEx1, CACEx1, CAC
229Psi | Maletřída pracovní | working classFutun Al ZahraV1, CACEx1, CACEx1, CAC
230Psi | Maletřída vítězů | winners classAlmas Avatar PincV3Ex3Ex3
231Psi | Maletřída vítězů | winners classAristo Angel Black Delbar Lucky SalukiVExEx
232Psi | Maletřída vítězů | winners classArmaan SayahVExEx
233Psi | Maletřída vítězů | winners classCrowned Head Il BaharaV2, R.CACEx2, R.CACEx2, R.CAC
234Psi | Maletřída vítězů | winners classImran Ciyar RihhV4Ex4Ex4
235Psi | Maletřída vítězů | winners classNardous Ter DolenV1, CACEx1, CACEx1, CAC
236Psi | Maletřída veteránů | veterans classArzhang Raahbar JaanAbsentAbsentAbsent
237Psi | Maletřída veteránů | veterans classBahaador al-QuadarV1, BOV, FCI Euro Veteran Sighthound 2017Ex1, BOV, FCI Euro Veteran Sighthound 2017Ex1, BOV, FCI Euro Veteran Sighthound 2017
238Psi | Maletřída veteránů | veterans classElamir AmarV2Ex2Ex2
239Psi | Maletřída veteránů | veterans classHabib Ter DolenV3Ex3Ex3
240Psi | Maletřída čestná | honour classAmani SayahV1Ex1Ex1
Saluki – krátkosrstý | Saluki – smooth241Feny | Femaletřída štěňat | baby classQashang Dar Quadar Har Kala RachiVN1, Nejlepší dorostVP1, Best PuppyVP2
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered242Feny | Femaletřída štěňat | baby classLarabee Azadi Al DjiibaajahVN2VP2VP1
243Feny | Femaletřída štěňat | baby classQaseema Elsana Har Kala RachiVN1VP1VP1
244Feny | Femaletřída dorostu | puppy classBasheera z TripuVN1VP1VP2
245Feny | Femaletřída dorostu | puppy classBenissah z TripuVN2VP2Ex3
246Feny | Femaletřída mladých | junior classA Sarah Ajva Devon ExeV3Ex3Ex4
247Feny | Femaletřída mladých | junior classArya Avani Hadia Min SahraV4Ex4Ex
248Feny | Femaletřída mladých | junior classAzahlee Solaia Mandana AbiaVExEx1, CAJC, FCI Euro Junior Sighthound 2017, BOJ, BOB
249Feny | Femaletřída mladých | junior classGloria Al ZahraV1, CAJC, FCI Euro Junior Sighthound 2017, BOJ, BOB Ex1, CAJC, FCI Euro Junior Sighthound 2017, BOJ, BOB Ex
250Feny | Femaletřída mladých | junior classKateefaVExEx2
251Feny | Femaletřída mladých | junior classParsa Parisa Har Kala RachiV2Ex2Ex1, CAC
252Feny | Femalemezitřída | intermediate classDamira Al NaqawaV1, CACEx1, CACEx3
253Feny | Femalemezitřída | intermediate classDarsamín YrtepV3Ex3Ex
254Feny | Femalemezitřída | intermediate classMala's Amal Ashana Bint Aila MandanaVExEx4
255Feny | Femalemezitřída | intermediate classU'dyiah War'dah Al AsmaniiV4Ex4Ex2, R.CAC
256Feny | Femalemezitřída | intermediate classViva La Dioskury S Berega TuriV2, R.CACEx2, R.CACEx1, CAC, FCI Euro Sighthound 2017
Saluki – krátkosrstý | Saluki – smooth257Feny | Femaletřída otevřená | open classNurani Talayi Har Kala RachiV1, CAC, FCI Euro Sighthound 2017Ex1, CAC, FCI Euro Sighthound 2017Ex2, R.CAC
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered258Feny | Femaletřída otevřená | open classAanisah z TripuV2, R.CACEx2, R.CACEx4
259Feny | Femaletřída otevřená | open classBeverly Deluca MoraviaV4Ex4Ex1, CAC
260Feny | Femaletřída otevřená | open classDilafroze YrtepV1, CACEx1, CACEx1, CAC
261Feny | Femaletřída otevřená | open classPearl YalamehV3Ex3Ex1, CAC
Saluki – krátkosrstý | Saluki – smooth262Feny | Femaletřída vítězů | winners classCarima Al NaqawaV1, CACEx1, CACEx2, R.CAC
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered263Feny | Femaletřída vítězů | winners classAdenium Obesum AnaˇAyizarúh DelenimentumV1, CACEx1, CACEx4
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered264Feny | Femaletřída vítězů | winners classAsali Aurum BohemiaV2, R.CACEx2, R.CACEx3
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered265Feny | Femaletřída vítězů | winners classCasiah al-QuadarV4Ex4Ex2
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered266Feny | Femaletřída vítězů | winners classKhepri Djaal LhilalV3Ex3Ex3
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered267Feny | Femaletřída veteránů | veterans classAischaja YrtepV2Ex2Ex1, FCI Euro Veteran Sighthound 2017
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered268Feny | Femaletřída veteránů | veterans classAzzah Farimah JawharahV3Ex3Ex1
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered269Feny | Femaletřída veteránů | veterans classBassira YrtepV1, FCI Euro Veteran Sighthound 2017Ex1, FCI Euro Veteran Sighthound 2017Ex2
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered270Feny | Femaletřída čestná | honour classAzhara Al ZahraV1Ex1
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered271Feny | Femaletřída čestná | honour classBashrah Al ZahraV2Ex2
No.PohlavíTřídaJméno psaVýsledky ESHResults ESH
354Psi | Maletřída mladých | junior classBelenus Benu Wai-WadV1, CAJC, FCI Euro Junior Sighthound 2017, BOJ, BOBEx1, CAJC, FCI Euro Junior Sighthound 2017, BOJ, BOB
355Psi | Maletřída vítězů | winners classBite The Dust Trucker´sVD1VG1
356Feny | Femaletřída mladých | junior classBuri Birdu Wai-WadVD1VG1
No.PohlavíTřídaJméno psaVýsledky ESHResults ESH
272Psi | Maletřída mladých | junior classCaamil El GuerroujV1, CAJC, FCI Euro Junior Sighthound 2017, BOJEx1, CAJC, FCI Euro Junior Sighthound 2017, BOJ
273Psi | Maletřída mladých | junior classKaddour Sabiih al SahraV2Ex2
274Psi | Malemezitřída | intermediate classBenazir won HabuleV2, R.CACEx2, R.CAC
275Psi | Malemezitřída | intermediate classJamal Baqiir Sabiih al SahraV1, CACEx1, CAC
276Psi | Maletřída otevřená | open classAkila ibn El Bohemia GenaoV1, CACEx1, CAC
277Psi | Maletřída otevřená | open classBabekan won HabuleAbsentAbsent
278Psi | Maletřída pracovní | working classVahab Bohemia GenaoV1, CACEx1, CAC
279Psi | Maletřída vítězů | winners classAmir ibn El Bohemia GenaoV1, CAC, FCI Euro Sighthound 2017, BOSEx1, CAC, FCI Euro Sighthound 2017, BOS
280Psi | Maletřída vítězů | winners classBatal Emir ag DalvitV3Ex3
281Psi | Maletřída vítězů | winners classGamal Sabiih al SahraV2, R.CACEx2, R.CAC
282Psi | Maletřída vítězů | winners classGhazoot ChazzinAbsentAbsent
283Psi | Maletřída veteránů | veterans classChazir Sabiih al SahraV1, FCI Euro Veteran Sighthound 2017Ex1, FCI Euro Veteran Sighthound 2017
284Feny | Femaletřída mladých | junior classBátul won HabuleAbsentAbsent
285Feny | Femaletřída mladých | junior classBelakane won HabuleV2Ex2
286Feny | Femaletřída mladých | junior classKimani Junah Sabiih al SahraV1, CAJC, FCI Euro Junior Sighthound 2017Ex1, CAJC, FCI Euro Junior Sighthound 2017
287Feny | Femalemezitřída | intermediate classArria Bint Ghala won HabuleV2, R.CACEx2, R.CAC
288Feny | Femalemezitřída | intermediate classJadida Labibah Sabiih al SahraV1, CACEx1, CAC
289Feny | Femaletřída otevřená | open classBedouine Balkan SighthoundV1, CAC, FCI Euro Sighthound 2017, BOBEx1, CAC, FCI Euro Sighthound 2017, BOB
290Feny | Femaletřída vítězů | winners classBeyla El GuerroujV1, CACEx1, CAC
291Feny | Femaletřída vítězů | winners classJunah Schuru-esch-SchamsV2, R.CACEx2, R.CAC
292Feny | Femaletřída veteránů | veterans classPaola Bohemia GenaoV1, FCI Euro Veteran Sighthound 2017, BOVEx1, FCI Euro Veteran Sighthound 2017, BOV
Výsledky ESH 2017 - 22. 7. 2017
PlemenoNo_ESHPohlavíTřída_ESHJméno psaVýsledky ESHResults ESH
Afgánský chrt | Afghan Hound1Psi | Maletřída dorostu | puppy classNarius ze Zličinských lukVN 1, Nejlepší dorostVP1, Best Puppy
Afgánský chrt | Afghan Hound2Psi | Maletřída dorostu | puppy classNavajo ze Zličínských lukVN 3VP3
Afgánský chrt | Afghan Hound3Psi | Maletřída dorostu | puppy classNefrit Blue ze Zličínských lukVN 2VP2
Afgánský chrt | Afghan Hound4Psi | Maletřída mladých | junior classAmal Salang Konstantin's GoldAbsentAbsent
Afgánský chrt | Afghan Hound5Psi | Maletřída mladých | junior classAzbelltas Real Royalty ArthurVD 2VG2
Afgánský chrt | Afghan Hound6Psi | Maletřída mladých | junior classHigh In The Sky Sarah FarehV1, CAJC, FCI Euro Junior Sighthound 2017Ex1, CAJC, FCI Euro Junior Sighthound 2017
Afgánský chrt | Afghan Hound7Psi | Maletřída mladých | junior classPurple-Magic's BrownieVD 3VG3
Afgánský chrt | Afghan Hound8Psi | Malemezitřída | intermediate classRelativity Rey De ReyesV1, CACEx1, CAC
Afgánský chrt | Afghan Hound9Psi | Maletřída otevřená | open classActive Armand Of Strenner'sV2, R.CACEx2, R.CAC
Afgánský chrt | Afghan Hound10Psi | Maletřída otevřená | open classBrownie FaradellaV3Ex3
Afgánský chrt | Afghan Hound11Psi | Maletřída otevřená | open classElton John van de RobegaV1, CACEx1, CAC
Afgánský chrt | Afghan Hound12Psi | Maletřída otevřená | open classElvis Presley van de RobegaV4Ex4
Afgánský chrt | Afghan Hound13Psi | Maletřída vítězů | winners classAmal Salang Coeur D'CoeursAbsentAbsent
Afgánský chrt | Afghan Hound14Psi | Maletřída vítězů | winners classDragonheart van de RobegaV3Ex3
Afgánský chrt | Afghan Hound15Psi | Maletřída vítězů | winners classTiger Woods GandamakV1, CAC, FCI Euro Sighthound 2017, BOBEx1, CAC, FCI Euro Sighthound 2017, BOB
Afgánský chrt | Afghan Hound16Psi | Maletřída vítězů | winners classVincenzo Nibali Gandamak SlovakiaV2, R.CACEx2, R.CAC
Afgánský chrt | Afghan Hound17Psi | Maletřída čestná | honour classAres Bohemia AsgharV1Ex1
Afgánský chrt | Afghan Hound18Psi | Maletřída čestná | honour classBenjamin Diamond Sarah FarehV2Ex2
Afgánský chrt | Afghan Hound19Feny | Femaletřída dorostu | puppy classNirvána White Ze Zličínských LukVN 1VP1
Afgánský chrt | Afghan Hound20Feny | Femaletřída mladých | junior classCalamus I'm Your DreamV1, CAJC, FCI Euro Junior Sighthound 2017, BOJ, BOSEx1, CAJC, FCI Euro Junior Sighthound 2017, BOJ, BOS
Afgánský chrt | Afghan Hound21Feny | Femaletřída mladých | junior classCharisma Royal Girl Sarah FarehVD 3VG3
Afgánský chrt | Afghan Hound22Feny | Femaletřída mladých | junior classZoe Saldana Gandamak SlovakiaV2Ex2
Afgánský chrt | Afghan Hound23Feny | Femalemezitřída | intermediate classBvlgari Jasmin Noir DovenyVD 2VG2
Afgánský chrt | Afghan Hound24Feny | Femalemezitřída | intermediate classMidhnight ze Zličinských lukV1, CAC Ex1, CAC
Afgánský chrt | Afghan Hound25Feny | Femaletřída otevřená | open classEmily Robinson Van De RobegaV1, CAC Ex1, CAC
Afgánský chrt | Afghan Hound26Feny | Femaletřída otevřená | open classFaradella BalladAbsentAbsent
Afgánský chrt | Afghan Hound27Feny | Femaletřída otevřená | open classGlory Day of Meadow ValleyAbsentAbsent
Afgánský chrt | Afghan Hound28Feny | Femaletřída vítězů | winners classKarakush Water Into WineAbsentAbsent
Afgánský chrt | Afghan Hound29Feny | Femaletřída vítězů | winners classVeritas Domina DaynerisV1, CAC, FCI Euro Sighthound 2017Ex1, CAC, FCI Euro Sighthound 2017
Afgánský chrt | Afghan Hound30Feny | Femaletřída vítězů | winners classWhite Infinity's EternityV2, R.CACEx2, R.CAC
Afgánský chrt | Afghan Hound31Feny | Femaletřída veteránů | veterans classBaronka ze Zličínských LukV1, BOV, FCI Euro Veteran Sighthound 2017Ex1, BOV, FCI Euro Veteran Sighthound 2017
Afgánský chrt | Afghan Hound32Feny | Femaletřída veteránů | veterans classWionna R. Čínské hedvábíDOSTATEČNÝSufficient
Azavak | Azawakh33Psi | Maletřída mladých | junior classAbasiV1, CAJC, BOJ, FCI Euro Junior Sighthound 2017Ex1, CAJC, BOJ, FCI Euro Junior Sighthound 2017
Azavak | Azawakh34Psi | Maletřída otevřená | open classBaqir Tin AkoffVD1VG1
Azavak | Azawakh35Psi | Maletřída vítězů | winners classGhat De Nulle Part AilleursV1, CAC, FCI Euro Sighthound 2017, BOSEx1, CAC, FCI Euro Sighthound 2017, BOS
Azavak | Azawakh36Feny | Femaletřída dorostu | puppy classCanaveral-Staff Adamanta Shining White StarVN 1VP1
Azavak | Azawakh37Feny | Femaletřída dorostu | puppy classHiddekel GaenaAbsentAbsent
Azavak | Azawakh38Feny | Femaletřída mladých | junior classBarbie Loving gazeV1, CAJC, FCI Euro Junior Sighthound 2017Ex1, CAJC, FCI Euro Junior Sighthound 2017
Azavak | Azawakh39Feny | Femalemezitřída | intermediate classBardott Loving GazeVD1VG1
Azavak | Azawakh40Feny | Femaletřída vítězů | winners classEidi n´Amanar HadiyaV1, CAC, FCI Euro Sighthound 2017, BOBEx1, CAC, FCI Euro Sighthound 2017, BOB
Azavak | Azawakh41Feny | Femaletřída vítězů | winners classTombouktou´s In AzzawaV2, R.CACEx2, R.CAC
Barzoj | Borzoi42Psi | Maletřída dorostu | puppy classFoxtrot KrylovVN 1VP1
Barzoj | Borzoi43Psi | Maletřída mladých | junior classGo Go Bolshoi Moonlight ShadowV1, CAJC, FCI Euro Junior Sighthound 2017, BOJ, BOBEx1, CAJC, FCI Euro Junior Sighthound 2017, BOJ, BOB
Barzoj | Borzoi44Psi | Maletřída mladých | junior classIkaros FrajankaV2Ex2
Barzoj | Borzoi45Psi | Maletřída mladých | junior classPower & Elegance Catch the CashVD 3VG3
Barzoj | Borzoi46Psi | Malemezitřída | intermediate classChronos FrajankaV1, CAC, FCI Euro Sighthound 2017Ex1, CAC, FCI Euro Sighthound 2017
Barzoj | Borzoi47Psi | Maletřída otevřená | open classArchibald Mystery of WoodVYLOUČENDisq.
Barzoj | Borzoi48Psi | Maletřída otevřená | open classDancingTamburineman KrylovV1, CAC Ex1, CAC
Barzoj | Borzoi49Psi | Maletřída otevřená | open classGo Go Bolshoi Great GatsbyVD 2VG2
Barzoj | Borzoi50Psi | Maletřída pracovní | working classTolstoi aus dem ZarenreichV1, CACEx1, CAC
Barzoj | Borzoi51Psi | Maletřída vítězů | winners classBel Etual BaltazarV1, CACEx1, CAC
Barzoj | Borzoi52Psi | Maletřída veteránů | veterans classCoburn Meyta Samhain On FireV1Ex1
Barzoj | Borzoi53Feny | Femaletřída dorostu | puppy classFountaine Salmancis KrylovVN 1, Nejlepší dorostVP1, Best Puppy
Barzoj | Borzoi54Feny | Femaletřída mladých | junior classArrussia LeyasVD 4VG4
Barzoj | Borzoi55Feny | Femaletřída mladých | junior classEowyn Borzkas IzironkVD 3VG3
Barzoj | Borzoi56Feny | Femaletřída mladých | junior classFujarka Stepowy GoniecV1, CAJC, FCI Euro Junior Sighthound 2017Ex1, CAJC, FCI Euro Junior Sighthound 2017
Barzoj | Borzoi57Feny | Femaletřída mladých | junior classNadezha TsarskayaAbsentAbsent
Barzoj | Borzoi58Feny | Femaletřída mladých | junior classSarah z BilmyV2Ex2
Barzoj | Borzoi59Feny | Femalemezitřída | intermediate classImpreza FrajankaV1, CAC Ex1, CAC
Barzoj | Borzoi60Feny | Femaletřída otevřená | open classChurma FrajankaV1, CAC Ex1, CAC
Barzoj | Borzoi61Feny | Femaletřída otevřená | open classIzvorotljivaja Irinka WolkowoAbsentAbsent
Barzoj | Borzoi62Feny | Femaletřída otevřená | open classMatrioshka CeridwenVYLOUČENADisq.
Barzoj | Borzoi63Feny | Femaletřída otevřená | open classNibrass Diamond QueenV2, R.CACEx2, R.CAC
Barzoj | Borzoi64Feny | Femaletřída vítězů | winners classBerislavaAbsentAbsent
Barzoj | Borzoi65Feny | Femaletřída vítězů | winners classIdealnaja Izbrannica WolkowoAbsentAbsent
Barzoj | Borzoi66Feny | Femaletřída vítězů | winners classPoema z BilmyV1, CAC, FCI Euro Sighthound 2017Ex1, CAC, FCI Euro Sighthound 2017
Barzoj | Borzoi67Feny | Femaletřída veteránů | veterans classNyx Majove BohemiaV1, BOV, FCI Euro Veteran Sighthound 2017Ex1, BOV, FCI Euro Veteran Sighthound 2017
Deerhound | Deerhound68Psi | Maletřída dorostu | puppy classFingall Jimmy IraterVN 1, Nejlepší dorostVP1, Best Puppy
Deerhound | Deerhound69Psi | Maletřída otevřená | open classElvin Tiger IraterV1, CAC, BOS, FCI Euro Sighthound 2017Ex1, CAC, BOS, FCI Euro Sighthound 2017
Deerhound | Deerhound70Feny | Femaletřída dorostu | puppy classFunny Daisy IraterVN1VP1
Deerhound | Deerhound71Feny | Femaletřída otevřená | open classEllie Daisy IraterV1, CACEx1, CAC
Deerhound | Deerhound72Feny | Femaletřída vítězů | winners classAnya Green Bacobian MirabilisV1, CAC, BOB, FCI Euro Veteran Sighthound 2017Ex1, CAC, BOB, FCI Euro Veteran Sighthound 2017
Deerhound | Deerhound73Feny | Femaletřída vítězů | winners classFleur PaluduzV2, R.CACEx2, R.CAC
Galgo | Galgo74Psi | Maletřída vítězů | winners classJucaro Spi DiegoV1, CAC, FCI Euro Sighthound 2017, BOSEx1, CAC, FCI Euro Sighthound 2017, BOS
Galgo | Galgo75Psi | Maletřída veteránů | veterans classLittle Lobito GonzalesV1, BOV, FCI Euro Veteran Sighthound 2017Ex1, BOV, FCI Euro Veteran Sighthound 2017
Galgo | Galgo76Feny | Femaletřída dorostu | puppy classMakita Julia de l'Aulp de FierVN1VP1
Galgo | Galgo77Feny | Femalemezitřída | intermediate classElany perla negra de Monte PodridoV1, CACEx1, CAC
Galgo | Galgo78Feny | Femalemezitřída | intermediate classJucaro Spi HeidiV2, R.CACEx2, R.CAC
Galgo | Galgo79Feny | Femaletřída vítězů | winners classSan Agustin del Guadalix CultaV1, CAC, FCI Euro Sighthound 2017, BOBEx1, CAC, FCI Euro Sighthound 2017, BOB
Greyhound | Greyhound80Psi | Maletřída mladých | junior classSobers CasparV1, CAJC, FCI Euro Junior Sighthound 2017Ex1, CAJC, FCI Euro Junior Sighthound 2017
Greyhound | Greyhound81Psi | Malemezitřída | intermediate classSobers ZedricV1, CACEx1, CAC
Greyhound | Greyhound82Psi | Maletřída otevřená | open classSobers Yorick At DecumaV1, CAC, FCI Euro Sighthound 2017Ex1, CAC, FCI Euro Sighthound 2017
Greyhound | Greyhound83Psi | Maletřída otevřená | open classVintage Belorussian FurryDanceV2Ex2
Greyhound | Greyhound84Psi | Maletřída vítězů | winners classSobers VagabondV1, CACEx1, CAC
Greyhound | Greyhound85Psi | Maletřída vítězů | winners classVincent Belorussian FurryDanceVD2VG2
Greyhound | Greyhound86Feny | Femaletřída dorostu | puppy classKilling Me Softly RiunaVN1, Nejlepší dorostVP1, Best Puppy
Greyhound | Greyhound87Feny | Femaletřída mladých | junior classJet´s Prelude To A KissV1, CAJC, FCI Euro Junior Sighthound 2017, BOJEx1, CAJC, FCI Euro Junior Sighthound 2017, BOJ
Greyhound | Greyhound88Feny | Femaletřída pracovní | working classJingle Bells RiunaVD1VG1
Greyhound | Greyhound89Feny | Femaletřída vítězů | winners classAction Story Below HillV2Ex2
Greyhound | Greyhound90Feny | Femaletřída vítězů | winners classSobers ZideliaV1, CAC, FCI Euro Sighthound 2017, BOBEx1, CAC, FCI Euro Sighthound 2017, BOB
Greyhound | Greyhound91Feny | Femaletřída veteránů | veterans classBeauty in my eyes BohmarV1, BOVEx1, BOV
Irský vlkodav | Irish Wolfhound92Psi | Maletřída mladých | junior classAr´Daroth DexterV2Ex2
Irský vlkodav | Irish Wolfhound93Psi | Maletřída mladých | junior classAr'Daroth DrewV1, CAJC, FCI Euro Junior Sighthound 2017Ex1, CAJC, FCI Euro Junior Sighthound 2017
Irský vlkodav | Irish Wolfhound94Psi | Maletřída mladých | junior classAtticus SagittariusV3Ex3
Irský vlkodav | Irish Wolfhound95Psi | Maletřída mladých | junior classBrzmbál Marcus AureliusV4Ex4
Irský vlkodav | Irish Wolfhound96Psi | Maletřída mladých | junior classHashtag IW aus SpatthausenVEx
Irský vlkodav | Irish Wolfhound97Psi | Malemezitřída | intermediate classBodewind Von Den BrunonenVD 4VG 4
Irský vlkodav | Irish Wolfhound98Psi | Malemezitřída | intermediate classBruno Von Den BrunonenVDVG
Irský vlkodav | Irish Wolfhound99Psi | Malemezitřída | intermediate classGilian IW aus SpatthausenAbsentAbsent
Irský vlkodav | Irish Wolfhound100Psi | Malemezitřída | intermediate classGive me Feedback IW aus SpatthausenV1, CAC Ex1, CAC
Irský vlkodav | Irish Wolfhound101Psi | Malemezitřída | intermediate classCharles Dei MangialupiAbsentAbsent
Irský vlkodav | Irish Wolfhound102Psi | Malemezitřída | intermediate classLeeroy MoonvillageV2, R.CACEx2, R.CAC
Irský vlkodav | Irish Wolfhound103Psi | Malemezitřída | intermediate classPower & Elegance Bram BeamerV3Ex3
Irský vlkodav | Irish Wolfhound104Psi | Maletřída otevřená | open classAilean BrianV3Ex3
Irský vlkodav | Irish Wolfhound105Psi | Maletřída otevřená | open classAmititia BromusV4Ex4
Irský vlkodav | Irish Wolfhound106Psi | Maletřída otevřená | open classAtagon CoraxV2, R.CACEx2, R.CAC
Irský vlkodav | Irish Wolfhound107Psi | Maletřída otevřená | open classRemington SagittariusVDVG
Irský vlkodav | Irish Wolfhound108Psi | Maletřída otevřená | open classWill Scarlet dei MangialupiV1, CAC, FCI Euro Sighthound 2017, BOSEx1, CAC, FCI Euro Sighthound 2017, BOS
Irský vlkodav | Irish Wolfhound109Psi | Maletřída vítězů | winners classAppropriate AcatenangoV2, R.CACEx2, R.CAC
Irský vlkodav | Irish Wolfhound110Psi | Maletřída vítězů | winners classAr'Daroth BoyleV4Ex4
Irský vlkodav | Irish Wolfhound111Psi | Maletřída vítězů | winners classIvanhoe MoonvillageV3Ex3
Irský vlkodav | Irish Wolfhound112Psi | Maletřída vítězů | winners classTommy Dei MangialupiV1, CACEx1, CAC
Irský vlkodav | Irish Wolfhound113Psi | Maletřída veteránů | veterans classOdax Stříbrný potokV1, BOV, FCI Euro Veteran Sighthound 2017Ex1, BOV, FCI Euro Veteran Sighthound 2017
Irský vlkodav | Irish Wolfhound114Psi | Maletřída čestná | honour classTsarskaja Prihot Gordey At Caen MorhenV1Ex1
Irský vlkodav | Irish Wolfhound115Feny | Femaletřída dorostu | puppy classMrs. Martha Dei MangialupiVN 1, Nejlepší dorostVP1, Best Puppy
Irský vlkodav | Irish Wolfhound116Feny | Femaletřída mladých | junior classAbba Sang Royal BathoryV3Ex3
Irský vlkodav | Irish Wolfhound117Feny | Femaletřída mladých | junior classAmy Amira Of CubadelVEx
Irský vlkodav | Irish Wolfhound118Feny | Femaletřída mladých | junior classAr´Daroth Dark Království VLV2Ex2
Irský vlkodav | Irish Wolfhound119Feny | Femaletřída mladých | junior classAr´Daroth Dew TullamoreV4Ex4
Irský vlkodav | Irish Wolfhound120Feny | Femaletřída mladých | junior classArduinae od Tvrze TicháVEx
Irský vlkodav | Irish Wolfhound121Feny | Femaletřída mladých | junior classGaia Tan'Hi Caen MorhenV1, CAJC, FCI Euro Junior Sighthound 2017, BOJ Ex1, CAJC, FCI Euro Junior Sighthound 2017, BOJ
Irský vlkodav | Irish Wolfhound122Feny | Femalemezitřída | intermediate classHappy Rosarie MatusalemV1, CACEx1, CAC
Irský vlkodav | Irish Wolfhound123Feny | Femalemezitřída | intermediate classPower & Elegance Beautiful Mind BelfastV2, R.CACEx2, R.CAC
Irský vlkodav | Irish Wolfhound124Feny | Femaletřída otevřená | open classAr´Daroth Bella JohnstonV1, CAC Ex1, CAC
Irský vlkodav | Irish Wolfhound125Feny | Femaletřída otevřená | open classAr´Daroth CarthyVEx
Irský vlkodav | Irish Wolfhound126Feny | Femaletřída otevřená | open classBe My Babette Chrisboa NaifV4Ex4
Irský vlkodav | Irish Wolfhound127Feny | Femaletřída otevřená | open classBriar Rose Erdor IrisV2, R.CACEx2, R.CAC
Irský vlkodav | Irish Wolfhound128Feny | Femaletřída otevřená | open classKathleen Turner MoonvillageV3Ex3
Irský vlkodav | Irish Wolfhound129Feny | Femaletřída pracovní | working classJosephine MoonvillageV1, CAC Ex1, CAC
Irský vlkodav | Irish Wolfhound130Feny | Femaletřída vítězů | winners classAimée Mes amis de MafinnsV2, R.CACEx2, R.CAC
Irský vlkodav | Irish Wolfhound131Feny | Femaletřída vítězů | winners classBe My Juliette Chrisboa NaifV3Ex3
Irský vlkodav | Irish Wolfhound132Feny | Femaletřída vítězů | winners classIndah MoonvillageV4Ex4
Irský vlkodav | Irish Wolfhound133Feny | Femaletřída vítězů | winners classPippi Langstromp Dei MangialupiV1, CAC, FCI Euro Sighthound 2017, BOBEx1, CAC, FCI Euro Sighthound 2017, BOB
Italský chrtík | Italian Greyhound134Psi | Maletřída štěňat | baby classBergil Gil-EndorVN1, Nejlepší štěněVP1, Best Baby
Italský chrtík | Italian Greyhound135Psi | Maletřída štěňat | baby classLifaen Shanen Můj andílekVN2VP2
Italský chrtík | Italian Greyhound136Psi | Maletřída štěňat | baby classLoki Můj AndílekN3N3
Italský chrtík | Italian Greyhound137Psi | Maletřída dorostu | puppy classIrbis TilecoVN1VP1
Italský chrtík | Italian Greyhound138Psi | Maletřída dorostu | puppy classNa Klínkách Zippo LibreN2P2
Italský chrtík | Italian Greyhound139Psi | Maletřída mladých | junior classA Feast For Crows Tesori Di CarliVD3VG3
Italský chrtík | Italian Greyhound140Psi | Maletřída mladých | junior classFabrizio Frangipani le DoueV2Ex2
Italský chrtík | Italian Greyhound141Psi | Maletřída mladých | junior classOvid GlitzerflitzerV1, CAJC. FCI Euro Junior Sighthound 2017Ex1, CAJC. FCI Euro Junior Sighthound 2017
Italský chrtík | Italian Greyhound142Psi | Maletřída mladých | junior classYewerly Royal na KlínkáchVD4VG4
Italský chrtík | Italian Greyhound143Psi | Maletřída mladých | junior classZabava Znaty ImranDG
Italský chrtík | Italian Greyhound144Psi | Malemezitřída | intermediate classFederico Del Barone RampanteV1, CACEx1, CAC
Italský chrtík | Italian Greyhound145Psi | Malemezitřída | intermediate classJulius Cesar Můj andílekV4Ex4
Italský chrtík | Italian Greyhound146Psi | Malemezitřída | intermediate classPikkuneidin Basileo KingV3Ex3
Italský chrtík | Italian Greyhound147Psi | Malemezitřída | intermediate classVivaldi na KlínkáchV2, R.CACEx2, R.CAC
Italský chrtík | Italian Greyhound148Psi | Maletřída otevřená | open classIkario na KlínkáchVD2VG2
Italský chrtík | Italian Greyhound149Psi | Maletřída otevřená | open classSaint Laurent Noir dei Raggi di LunaV1, CAC, FCI Euro Sighthound 2017, BOSEx1, CAC, FCI Euro Sighthound 2017, BOS
Italský chrtík | Italian Greyhound150Psi | Maletřída pracovní | working classKuba Libre na KlínkáchV1, CAC Ex1, CAC
Italský chrtík | Italian Greyhound151Psi | Maletřída vítězů | winners classDervisch DreamweaverV1, CACEx1, CAC
Italský chrtík | Italian Greyhound152Psi | Maletřída vítězů | winners classFachiro TilecoV3Ex3
Italský chrtík | Italian Greyhound153Psi | Maletřída vítězů | winners classFerrino AnnaperlaV2, R.CACEx2, R.CAC
Italský chrtík | Italian Greyhound154Psi | Maletřída vítězů | winners classLeos Feritte BugsyV4Ex4
Italský chrtík | Italian Greyhound155Psi | Maletřída vítězů | winners classNexsus z Wrzosowej ŁąkiVEx
Italský chrtík | Italian Greyhound156Psi | Maletřída veteránů | veterans classCirillo TilecoV1Ex1
Italský chrtík | Italian Greyhound157Psi | Maletřída čestná | honour classTalata ShanenV1Ex1
Italský chrtík | Italian Greyhound158Feny | Femaletřída dorostu | puppy classChartbeat Ultrasonic UmaVN1, Nejlepší štěněVP1, Best Baby
Italský chrtík | Italian Greyhound159Feny | Femaletřída mladých | junior classA Dance With Dragons Tesori Di CarliV3Ex3
Italský chrtík | Italian Greyhound160Feny | Femaletřída mladých | junior classArya Tarha TinariwenV1, CAJC, BOJEx1, CAJC, BOJ
Italský chrtík | Italian Greyhound161Feny | Femaletřída mladých | junior classBernadette Piccolo BanditoV4Ex4
Italský chrtík | Italian Greyhound162Feny | Femaletřída mladých | junior classBianca Phoebe´s StarsVEx
Italský chrtík | Italian Greyhound163Feny | Femaletřída mladých | junior classBugsy Jesika FeritteVEx
Italský chrtík | Italian Greyhound164Feny | Femaletřída mladých | junior classEliška Přemyslovna Framon BohemiaVEx
Italský chrtík | Italian Greyhound165Feny | Femaletřída mladých | junior classFrancesca Farfallina le DoueVEx
Italský chrtík | Italian Greyhound166Feny | Femaletřída mladých | junior classFrida Flor le DoueAbsentAbsent
Italský chrtík | Italian Greyhound167Feny | Femaletřída mladých | junior classChartbeat Taffyta MuttonfudgeAbsentAbsent
Italský chrtík | Italian Greyhound168Feny | Femaletřída mladých | junior classChloe TilecoVDVG
Italský chrtík | Italian Greyhound169Feny | Femaletřída mladých | junior classKersee AnnaperlaVEx
Italský chrtík | Italian Greyhound170Feny | Femaletřída mladých | junior classMy Smoking YSL de la Squadra d'eliteV2Ex2
Italský chrtík | Italian Greyhound171Feny | Femaletřída mladých | junior classNovatica Greatness Of GeyserVEx
Italský chrtík | Italian Greyhound172Feny | Femaletřída mladých | junior classQueen Victoria GlitzerflitzerVEx
Italský chrtík | Italian Greyhound173Feny | Femalemezitřída | intermediate classAbbey Di Roma Lungo Muso IGsV2, R.CACEx2, R.CAC
Italský chrtík | Italian Greyhound174Feny | Femalemezitřída | intermediate classBugsy Chantia FeritteV3Ex3
Italský chrtík | Italian Greyhound175Feny | Femalemezitřída | intermediate classFinessa di Sangue RegaleV1, CACEx1, CAC
Italský chrtík | Italian Greyhound176Feny | Femalemezitřída | intermediate classIsis Ionel BugsyVDVG
Italský chrtík | Italian Greyhound177Feny | Femalemezitřída | intermediate classLauretta P´yari Sarna le DoueVD4VG4
Italský chrtík | Italian Greyhound178Feny | Femaletřída otevřená | open classArya Stark Gerri GenesissV3Ex3
Italský chrtík | Italian Greyhound179Feny | Femaletřída otevřená | open classBertuccia Corallo BlueV1, CACEx1, CAC
Italský chrtík | Italian Greyhound180Feny | Femaletřída otevřená | open classCamino Bianca BuggyV4Ex4
Italský chrtík | Italian Greyhound181Feny | Femaletřída otevřená | open classChartbeat Rhumba With RabbitVDVG
Italský chrtík | Italian Greyhound182Feny | Femaletřída otevřená | open classLilette GlitzerflitzerV2, R.CACEx2, R.CAC
Italský chrtík | Italian Greyhound183Feny | Femaletřída pracovní | working classZuella Gorzowska PanoramaV1, CACEx1, CAC
Italský chrtík | Italian Greyhound184Feny | Femaletřída vítězů | winners classAntoinetta Il Segreto Dell´AmoreV2, R.CACEx2, R.CAC
Italský chrtík | Italian Greyhound185Feny | Femaletřída vítězů | winners classDayen Framon BohemiaV4Ex4
Italský chrtík | Italian Greyhound186Feny | Femaletřída vítězů | winners classDestiny Můj andílekV3Ex3
Italský chrtík | Italian Greyhound187Feny | Femaletřída vítězů | winners classImonee AnnaperlaV1, CAC, FCI Euro Sighthound 2017, BOBEx1, CAC, FCI Euro Sighthound 2017, BOB
Italský chrtík | Italian Greyhound188Feny | Femaletřída vítězů | winners classLady Macbeth Tesori Di CarliVDVG
Italský chrtík | Italian Greyhound189Feny | Femaletřída veteránů | veterans classClara Belle du Domaine de ChanteloupV1, BOVEx1, BOV
Italský chrtík | Italian Greyhound190Feny | Femaletřída čestná | honour classZenia Feritte BugsyV1Ex1
Polský chrt | Polish Greyhound191Psi | Maletřída štěňat | baby classSarmata ArcturusVN1, Nejlepší štěněVP1, Best Baby
Polský chrt | Polish Greyhound192Psi | Maletřída mladých | junior classBalthazar McCalleyV2Ex2
Polský chrt | Polish Greyhound193Psi | Maletřída mladých | junior classBlack Elvis McCalleyV1, CAJC, FCI Euro Junior Sighthound 2017, BOJEx1, CAJC, FCI Euro Junior Sighthound 2017, BOJ
Polský chrt | Polish Greyhound194Psi | Maletřída otevřená | open classAwatar McCalleyV1, CAC, FCI Euro Sighthound 2017, BOBEx1, CAC, FCI Euro Sighthound 2017, BOB
Polský chrt | Polish Greyhound195Psi | Maletřída otevřená | open classPankracy ArcturusV2, R.CACEx2, R.CAC
Polský chrt | Polish Greyhound196Psi | Maletřída vítězů | winners classMaurycy ArcturusAbsentAbsent
Polský chrt | Polish Greyhound197Psi | Maletřída vítězů | winners classPohaniec ArcturusV1, CACEx1, CAC
Polský chrt | Polish Greyhound198Psi | Maletřída veteránů | veterans classBaldwin XantusiaV1, BOV, FCI Euro Veteran Sighthound 2017Ex1, BOV, FCI Euro Veteran Sighthound 2017
Polský chrt | Polish Greyhound199Feny | Femaletřída mladých | junior classBalettka McCalleyV1, CAJC, FCI Euro Junior Sighthound 2017Ex1, CAJC, FCI Euro Junior Sighthound 2017
Polský chrt | Polish Greyhound200Feny | Femaletřída otevřená | open classRawa ArcturusV1, CACEx1, CAC
Polský chrt | Polish Greyhound201Feny | Femaletřída vítězů | winners classAdria Rodu AbigeusV2, R.CACEx2, R.CAC
Polský chrt | Polish Greyhound202Feny | Femaletřída vítězů | winners classRącza ArcturusV1, CAC, FCI Euro Sighthound 2017, BOSEx1, CAC, FCI Euro Sighthound 2017, BOS
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered203Psi | Maletřída dorostu | puppy classAl Zubeyda Malik El ArabVN1, Nejlepší dorostVP1, Best Puppy
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered204Psi | Maletřída dorostu | puppy classBelieve Me z TripuAbsentAbsent
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered205Psi | Maletřída dorostu | puppy classBentley z TripuN3P3
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered206Psi | Maletřída dorostu | puppy classBisquitte z TripuVN2VP2
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered207Psi | Maletřída mladých | junior classAbisha Arshan Devon ExeV3Ex3
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered208Psi | Maletřída mladých | junior classAshar Hadia Min SahraVEx
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered209Psi | Maletřída mladých | junior classBadavie ChalawanVEx
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered210Psi | Maletřída mladých | junior classCasper Aluizia Albus Vaida DukauskieneVEx
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered211Psi | Maletřída mladých | junior classClassicus BalanchineV1, CAJC, ESJWEx1, CAJC, ESJW
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered212Psi | Maletřída mladých | junior classDavu Jumanji L'EbonyVDVG
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered213Psi | Maletřída mladých | junior classGronk Al ZahraVEx
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered214Psi | Maletřída mladých | junior classGuardian Al ZahraV4Ex4
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered215Psi | Maletřída mladých | junior classMalki Min El AkbarV2Ex2
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered216Psi | Malemezitřída | intermediate classAmir z TripuVD3VG3
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered217Psi | Malemezitřída | intermediate classDafar Al NaqawaV1, CAC, BOS, FCI Euro Junior Sighthound 2017Ex1, CAC, BOS, FCI Euro Junior Sighthound 2017
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered218Psi | Malemezitřída | intermediate classOman Said Ter DolenV2, r.CACEx2, r.CAC
Saluki – krátkosrstý | Saluki – smooth219Psi | Maletřída otevřená | open classMeshki Almas Har Kala RachiV1, CACEx1, CAC
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered220Psi | Maletřída otevřená | open classAmal Hayati Obadiah Maysoon Jalal LazizDG
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered221Psi | Maletřída otevřená | open classArshan DumontVEx
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered222Psi | Maletřída otevřená | open classBahir z Gibesovy zahrádkyVEx
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered223Psi | Maletřída otevřená | open classBasmatee Delbar Lucky SalukiV2, r.CACEx2, r.CAC
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered224Psi | Maletřída otevřená | open classDioskury Ram RammahV3Ex3
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered225Psi | Maletřída otevřená | open classFawwaz Al ZahraV4Ex4
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered226Psi | Maletřída otevřená | open classGiran Garay DanoneVEx
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered227Psi | Maletřída otevřená | open classMaLa´S Amal Amir Arijan Ibn JatoAbsentAbsent
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered228Psi | Maletřída otevřená | open classQuanmarra TaliesinV1, CACEx1, CAC
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered229Psi | Maletřída pracovní | working classFutun Al ZahraV1, CACEx1, CAC
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered230Psi | Maletřída vítězů | winners classAlmas Avatar PincV3Ex3
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered231Psi | Maletřída vítězů | winners classAristo Angel Black Delbar Lucky SalukiVEx
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered232Psi | Maletřída vítězů | winners classArmaan SayahVEx
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered233Psi | Maletřída vítězů | winners classCrowned Head Il BaharaV2, R.CACEx2, R.CAC
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered234Psi | Maletřída vítězů | winners classImran Ciyar RihhV4Ex4
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered235Psi | Maletřída vítězů | winners classNardous Ter DolenV1, CACEx1, CAC
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered236Psi | Maletřída veteránů | veterans classArzhang Raahbar JaanAbsentAbsent
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered237Psi | Maletřída veteránů | veterans classBahaador al-QuadarV1, BOV, FCI Euro Veteran Sighthound 2017Ex1, BOV, FCI Euro Veteran Sighthound 2017
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered238Psi | Maletřída veteránů | veterans classElamir AmarV2Ex2
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered239Psi | Maletřída veteránů | veterans classHabib Ter DolenV3Ex3
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered240Psi | Maletřída čestná | honour classAmani SayahV1Ex1
Saluki – krátkosrstý | Saluki – smooth241Feny | Femaletřída štěňat | baby classQashang Dar Quadar Har Kala RachiVN1, Nejlepší dorostVP1, Best Puppy
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered242Feny | Femaletřída štěňat | baby classLarabee Azadi Al DjiibaajahVN2VP2
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered243Feny | Femaletřída štěňat | baby classQaseema Elsana Har Kala RachiVN1VP1
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered244Feny | Femaletřída dorostu | puppy classBasheera z TripuVN1VP1
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered245Feny | Femaletřída dorostu | puppy classBenissah z TripuVN2VP2
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered246Feny | Femaletřída mladých | junior classA Sarah Ajva Devon ExeV3Ex3
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered247Feny | Femaletřída mladých | junior classArya Avani Hadia Min SahraV4Ex4
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered248Feny | Femaletřída mladých | junior classAzahlee Solaia Mandana AbiaVEx
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered249Feny | Femaletřída mladých | junior classGloria Al ZahraV1, CAJC, FCI Euro Junior Sighthound 2017, BOJ, BOB Ex1, CAJC, FCI Euro Junior Sighthound 2017, BOJ, BOB
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered250Feny | Femaletřída mladých | junior classKateefaVEx
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered251Feny | Femaletřída mladých | junior classParsa Parisa Har Kala RachiV2Ex2
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered252Feny | Femalemezitřída | intermediate classDamira Al NaqawaV1, CACEx1, CAC
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered253Feny | Femalemezitřída | intermediate classDarsamín YrtepV3Ex3
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered254Feny | Femalemezitřída | intermediate classMala's Amal Ashana Bint Aila MandanaVEx
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered255Feny | Femalemezitřída | intermediate classU'dyiah War'dah Al AsmaniiV4Ex4
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered256Feny | Femalemezitřída | intermediate classViva La Dioskury S Berega TuriV2, R.CACEx2, R.CAC
Saluki – krátkosrstý | Saluki – smooth257Feny | Femaletřída otevřená | open classNurani Talayi Har Kala RachiV1, CAC, FCI Euro Sighthound 2017Ex1, CAC, FCI Euro Sighthound 2017
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered258Feny | Femaletřída otevřená | open classAanisah z TripuV2, R.CACEx2, R.CAC
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered259Feny | Femaletřída otevřená | open classBeverly Deluca MoraviaV4Ex4
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered260Feny | Femaletřída otevřená | open classDilafroze YrtepV1, CACEx1, CAC
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered261Feny | Femaletřída otevřená | open classPearl YalamehV3Ex3
Saluki – krátkosrstý | Saluki – smooth262Feny | Femaletřída vítězů | winners classCarima Al NaqawaV1, CACEx1, CAC
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered263Feny | Femaletřída vítězů | winners classAdenium Obesum AnaˇAyizarúh DelenimentumV1, CACEx1, CAC
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered264Feny | Femaletřída vítězů | winners classAsali Aurum BohemiaV2, R.CACEx2, R.CAC
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered265Feny | Femaletřída vítězů | winners classCasiah al-QuadarV4Ex4
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered266Feny | Femaletřída vítězů | winners classKhepri Djaal LhilalV3Ex3
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered267Feny | Femaletřída veteránů | veterans classAischaja YrtepV2Ex2
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered268Feny | Femaletřída veteránů | veterans classAzzah Farimah JawharahV3Ex3
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered269Feny | Femaletřída veteránů | veterans classBassira YrtepV1, FCI Euro Veteran Sighthound 2017Ex1, FCI Euro Veteran Sighthound 2017
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered270Feny | Femaletřída čestná | honour classAzhara Al ZahraV1Ex1
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered271Feny | Femaletřída čestná | honour classBashrah Al ZahraV2Ex2
Sloughi | Sloughi272Psi | Maletřída mladých | junior classCaamil El GuerroujV1, CAJC, FCI Euro Junior Sighthound 2017, BOJEx1, CAJC, FCI Euro Junior Sighthound 2017, BOJ
Sloughi | Sloughi273Psi | Maletřída mladých | junior classKaddour Sabiih al SahraV2Ex2
Sloughi | Sloughi274Psi | Malemezitřída | intermediate classBenazir won HabuleV2, R.CACEx2, R.CAC
Sloughi | Sloughi275Psi | Malemezitřída | intermediate classJamal Baqiir Sabiih al SahraV1, CACEx1, CAC
Sloughi | Sloughi276Psi | Maletřída otevřená | open classAkila ibn El Bohemia GenaoV1, CACEx1, CAC
Sloughi | Sloughi277Psi | Maletřída otevřená | open classBabekan won HabuleAbsentAbsent
Sloughi | Sloughi278Psi | Maletřída pracovní | working classVahab Bohemia GenaoV1, CACEx1, CAC
Sloughi | Sloughi279Psi | Maletřída vítězů | winners classAmir ibn El Bohemia GenaoV1, CAC, FCI Euro Sighthound 2017, BOSEx1, CAC, FCI Euro Sighthound 2017, BOS
Sloughi | Sloughi280Psi | Maletřída vítězů | winners classBatal Emir ag DalvitV3Ex3
Sloughi | Sloughi281Psi | Maletřída vítězů | winners classGamal Sabiih al SahraV2, R.CACEx2, R.CAC
Sloughi | Sloughi282Psi | Maletřída vítězů | winners classGhazoot ChazzinAbsentAbsent
Sloughi | Sloughi283Psi | Maletřída veteránů | veterans classChazir Sabiih al SahraV1, FCI Euro Veteran Sighthound 2017Ex1, FCI Euro Veteran Sighthound 2017
Sloughi | Sloughi284Feny | Femaletřída mladých | junior classBátul won HabuleAbsentAbsent
Sloughi | Sloughi285Feny | Femaletřída mladých | junior classBelakane won HabuleV2Ex2
Sloughi | Sloughi286Feny | Femaletřída mladých | junior classKimani Junah Sabiih al SahraV1, CAJC, FCI Euro Junior Sighthound 2017Ex1, CAJC, FCI Euro Junior Sighthound 2017
Sloughi | Sloughi287Feny | Femalemezitřída | intermediate classArria Bint Ghala won HabuleV2, R.CACEx2, R.CAC
Sloughi | Sloughi288Feny | Femalemezitřída | intermediate classJadida Labibah Sabiih al SahraV1, CACEx1, CAC
Sloughi | Sloughi289Feny | Femaletřída otevřená | open classBedouine Balkan SighthoundV1, CAC, FCI Euro Sighthound 2017, BOBEx1, CAC, FCI Euro Sighthound 2017, BOB
Sloughi | Sloughi290Feny | Femaletřída vítězů | winners classBeyla El GuerroujV1, CACEx1, CAC
Sloughi | Sloughi291Feny | Femaletřída vítězů | winners classJunah Schuru-esch-SchamsV2, R.CACEx2, R.CAC
Sloughi | Sloughi292Feny | Femaletřída veteránů | veterans classPaola Bohemia GenaoV1, FCI Euro Veteran Sighthound 2017, BOVEx1, FCI Euro Veteran Sighthound 2017, BOV
Whippet | Whippet293Psi | Maletřída štěňat | baby classFabuliste z ÚplňkuVN1VP1
Whippet | Whippet294Psi | Maletřída dorostu | puppy classDogarium ConconVN2VP2
Whippet | Whippet295Psi | Maletřída dorostu | puppy classPoker Face Da Roseira BravaVN3VP3
Whippet | Whippet296Psi | Maletřída dorostu | puppy classSerendipio Tempranillo DominijaVN1, Nejlepší dorostVP1, Best Puppy
Whippet | Whippet297Psi | Maletřída mladých | junior classDandy Dillane Czári FalkaVD2VG2
Whippet | Whippet298Psi | Maletřída mladých | junior classChio Chips Modrý HitVD3VG3
Whippet | Whippet299Psi | Maletřída mladých | junior classChristian Fast DunderryV1, CAJC, FCI Euro Junior Sighthound 2017Ex1, CAJC, FCI Euro Junior Sighthound 2017
Whippet | Whippet300Psi | Malemezitřída | intermediate classCappuccino Almir´s FamilyV2, R.CACEx2, R.CAC
Whippet | Whippet301Psi | Malemezitřída | intermediate classCherubim`s Royal It`s a Christmas DreamV1, CACEx1, CAC
Whippet | Whippet302Psi | Maletřída otevřená | open classArio Mon MiracleVDVG
Whippet | Whippet303Psi | Maletřída otevřená | open classBe my Love Artemis' HuntersV2, R.CACEx2, R.CAC
Whippet | Whippet304Psi | Maletřída otevřená | open classCallaway Z TripuV3Ex3
Whippet | Whippet305Psi | Maletřída otevřená | open classCrown Gold Silky KarimVDVG
Whippet | Whippet306Psi | Maletřída otevřená | open classEffulgence Of World De WallrockV1, CACEx1, CAC
Whippet | Whippet307Psi | Maletřída otevřená | open classTrue Type B`JermaineV4Ex4
Whippet | Whippet308Psi | Maletřída pracovní | working classAlijamo´s ApplejackVD1VG1
Whippet | Whippet309Psi | Maletřída vítězů | winners classAdagio In G Minor NugabeVEx
Whippet | Whippet310Psi | Maletřída vítězů | winners classGaren Fast DunderryV4Ex4
Whippet | Whippet311Psi | Maletřída vítězů | winners classGasty Fast DunderryV2, R.CACEx2, R.CAC
Whippet | Whippet312Psi | Maletřída vítězů | winners classKotton Sateen DominijaVEx
Whippet | Whippet313Psi | Maletřída vítězů | winners classLondon's fog Falling StarV3Ex3
Whippet | Whippet314Psi | Maletřída vítězů | winners classQuaesar AragonVEx
Whippet | Whippet315Psi | Maletřída vítězů | winners classTylko Ten ParanoiaV1, CAC, FCI Euro Sighthound 2017, BOBEx1, CAC, FCI Euro Sighthound 2017, BOB
Whippet | Whippet316Psi | Maletřída vítězů | winners classYangel z ÚplňkuVEx
Whippet | Whippet317Psi | Maletřída veteránů | veterans classCobyco Choice LooksV1, FCI Veteran Euro Sighthound 2017, BOVEx1, FCI Veteran Euro Sighthound 2017, BOV
Whippet | Whippet318Feny | Femaletřída štěňat | baby classAlijamo´s CalatheaVN1, Nejlepší štěněVP1, Best Baby
Whippet | Whippet319Feny | Femaletřída štěňat | baby classCorey DeixesVNVP
Whippet | Whippet320Feny | Femaletřída štěňat | baby classEsedra QuisisanaVN2VP2
Whippet | Whippet321Feny | Femaletřída štěňat | baby classFeeha z ÚplňkuVNVP
Whippet | Whippet322Feny | Femaletřída štěňat | baby classCherubim's Royal Oligarchin OpheliaVN4VP4
Whippet | Whippet323Feny | Femaletřída štěňat | baby classZarya CalliopeVN3VP3
Whippet | Whippet324Feny | Femaletřída dorostu | puppy classAmerican Legend Impuls i SplendorAbsentAbsent
Whippet | Whippet325Feny | Femaletřída dorostu | puppy classGiulia of Littlt GoblinVN1VP1
Whippet | Whippet326Feny | Femaletřída mladých | junior classCoralee Mon MiracleVEx
Whippet | Whippet327Feny | Femaletřída mladých | junior classGoldie Grace TrixtanVEx
Whippet | Whippet328Feny | Femaletřída mladých | junior classGreat Milky Way TrixtanAbsentAbsent
Whippet | Whippet329Feny | Femaletřída mladých | junior classCharisma Lásky darVEx
Whippet | Whippet330Feny | Femaletřída mladých | junior classChelsea Fast DunderryV3Ex3
Whippet | Whippet331Feny | Femaletřída mladých | junior classCherubim`s Royal Lovely LotteV1, CAJC, FCI Euro Junior Sighthound 2017, BOJEx1, CAJC, FCI Euro Junior Sighthound 2017, BOJ
Whippet | Whippet332Feny | Femaletřída mladých | junior classKesan Hound AlžbetaVEx
Whippet | Whippet333Feny | Femaletřída mladých | junior classLatoya Sabiih al SahraV4Ex4
Whippet | Whippet334Feny | Femaletřída mladých | junior classLilly Of The Valley Toomie TrishelV2Ex2
Whippet | Whippet335Feny | Femalemezitřída | intermediate classAlisha Flying bulletV4Ex4
Whippet | Whippet336Feny | Femalemezitřída | intermediate classAUDREY Flying bulletVDVG
Whippet | Whippet337Feny | Femalemezitřída | intermediate classCasiopea Almir´s FamilyV2, R.CACEx2, R.CAC
Whippet | Whippet338Feny | Femalemezitřída | intermediate classDaddy's girl Valentine DogsVEx
Whippet | Whippet339Feny | Femalemezitřída | intermediate classFrontrunners Italian DesireV3Ex3
Whippet | Whippet340Feny | Femalemezitřída | intermediate classVox Dei Gentle MindV1, CACEx1, CAC
Whippet | Whippet341Feny | Femaletřída otevřená | open classAlways on Top Fancy ThatVDVG
Whippet | Whippet342Feny | Femaletřída otevřená | open classAlways True-True Forget ValleyDG
Whippet | Whippet343Feny | Femaletřída otevřená | open classContessa Z TripuVDVG
Whippet | Whippet344Feny | Femaletřída otevřená | open classQuaesar AsaraV2, R.CACEx2, R.CAC
Whippet | Whippet345Feny | Femaletřída otevřená | open classToomie Trishel InflagrantiV1, CAC, FCI Euro Sighthound 2017, BOSEx1, CAC, FCI Euro Sighthound 2017, BOS
Whippet | Whippet346Feny | Femaletřída otevřená | open classTrue Type A`HenriettaV4Ex4
Whippet | Whippet347Feny | Femaletřída otevřená | open classTrue Type B`JocastaV3Ex3
Whippet | Whippet348Feny | Femaletřída pracovní | working classAlijamo´s AnisetteV1, CACEx1, CAC
Whippet | Whippet349Feny | Femaletřída vítězů | winners classArtemis' Hunters Almost HeavenV4Ex4
Whippet | Whippet350Feny | Femaletřída vítězů | winners classC'harisma Z TripuV3Ex3
Whippet | Whippet351Feny | Femaletřída vítězů | winners classCherubim`s Royal Baroness HannaV1, CACEx1, CAC
Whippet | Whippet352Feny | Femaletřída vítězů | winners classUkulele ParanoiaV2, R.CACEx2, R.CAC
Whippet | Whippet353Feny | Femaletřída veteránů | veterans classSweet Bella z ÚplňkuV1, FCI Euro Veteran Sighthound 2017Ex1, FCI Euro Veteran Sighthound 2017
Sicilský chrt | Cirneco dell'Etna354Psi | Maletřída mladých | junior classBelenus Benu Wai-WadV1, CAJC, FCI Euro Junior Sighthound 2017, BOJ, BOBEx1, CAJC, FCI Euro Junior Sighthound 2017, BOJ, BOB
Sicilský chrt | Cirneco dell'Etna355Psi | Maletřída vítězů | winners classBite The Dust Trucker´sVD1VG1
Sicilský chrt | Cirneco dell'Etna356Feny | Femaletřída mladých | junior classBuri Birdu Wai-WadVD1VG1
Faraónský pes | Pharaoh Hound357Psi | Maletřída štěňat | baby classEclipse El NegmaVN1, Nejlepší dorostVP1, Best Puppy
Faraónský pes | Pharaoh Hound358Psi | Maletřída mladých | junior classLitlar´s Niju Zhar & PlaymaV1, CAJC, FCI Euro Junior Sighthound 2017, BOJEx1, CAJC, FCI Euro Junior Sighthound 2017, BOJ
Faraónský pes | Pharaoh Hound359Psi | Maletřída otevřená | open classChagy Putimská bránaV1, CAC, FCI Euro Sighthound 2017Ex1, CAC, FCI Euro Sighthound 2017
Faraónský pes | Pharaoh Hound360Psi | Maletřída veteránů | veterans classReedly Road Enjoy The SilenceV1, FCI Euro Veteran Sighthound 2017, BOV, BOSEx1, FCI Euro Veteran Sighthound 2017, BOV, BOS
Faraónský pes | Pharaoh Hound361Feny | Femaletřída mladých | junior classCalico Ninmah Wai-WadV1, CAJC, FCI Euro Junior Sighthound 2017Ex1, CAJC, FCI Euro Junior Sighthound 2017
Faraónský pes | Pharaoh Hound362Feny | Femaletřída otevřená | open classCharon of Farafra Putimská bránaVD1VG1
Faraónský pes | Pharaoh Hound363Feny | Femaletřída vítězů | winners classCaramel Cookie El NegmaV2, R.CACEx2, R.CAC
Faraónský pes | Pharaoh Hound364Feny | Femaletřída vítězů | winners classNorthgate's Queen of DiamondsV1, CAC, FCI Euro Sighthound 2017, BOBEx1, CAC, FCI Euro Sighthound 2017, BOB
Ibizský podenco – hladkosrstý | Ibizian podenco – smooth-haired365Psi | Maletřída otevřená | open classAlbor AsmaralVD2VG2
Ibizský podenco – hladkosrstý | Ibizian podenco – smooth-haired366Psi | Maletřída otevřená | open classMalachite´s Dragons DareVD3VG3
Ibizský podenco – hladkosrstý | Ibizian podenco – smooth-haired367Psi | Maletřída otevřená | open classVan Vasco Rjabina De BergeracV1, CAC Ex1, CAC
Ibizský podenco – hladkosrstý | Ibizian podenco – smooth-haired368Psi | Maletřída vítězů | winners classDicha Rjabina De BergergeracV1, CAC, FCI Euro Sighthound 2017, BOBEx1, CAC, FCI Euro Sighthound 2017, BOB
Ibizský podenco – hladkosrstý | Ibizian podenco – smooth-haired369Feny | Femaletřída štěňat | baby classBeladona Rjabina De BergeracVN1, Nejlepší štěněVP1, Best Baby
Ibizský podenco – hladkosrstý | Ibizian podenco – smooth-haired370Feny | Femaletřída mladých | junior classAlys La Princesa Rosa De PodiVD1VG1
Ibizský podenco – hladkosrstý | Ibizian podenco – smooth-haired371Feny | Femaletřída otevřená | open classAlhaja AsmaralVD2VG2
Ibizský podenco – hladkosrstý | Ibizian podenco – smooth-haired372Feny | Femaletřída otevřená | open classAtrevida Como El VientoVD3VG3
Ibizský podenco – hladkosrstý | Ibizian podenco – smooth-haired373Feny | Femaletřída otevřená | open classVasilisa Rjabina De BergeracV1, CAC, FCI Euro Sighthound 2017, BOSEx1, CAC, FCI Euro Sighthound 2017, BOS
Ibizský podenco – hladkosrstý | Ibizian podenco – smooth-haired374Feny | Femaletřída vítězů | winners classAbbaio What Dreams Are Made OfV1, CAC Ex1, CAC
Ibizský podenco – hrubosrstý | Ibizian podenco – rough-haired375Feny | Femaletřída otevřená | open classTigidit CelebesVD1VG1
Portugalský podengo – malý hladkosrstý | Portuguese podengo – smooth- and short-haired, small376Psi | Maletřída otevřená | open classEspanto Grandioso of FarafraV1, CAC, FCI Euro Sighthound 2017, BOBEx1, CAC, FCI Euro Sighthound 2017, BOB
Portugalský podengo – malý hladkosrstý | Portuguese podengo – smooth- and short-haired, small377Feny | Femaletřída vítězů | winners classEstrela Encanto of FarafraV1, CAC, FCI Euro Sighthound 2017, BOSEx1, CAC, FCI Euro Sighthound 2017, BOS
Portugalský podengo – malý hrubosrstý | Portuguese podengo – long- and wire-haired, small378Psi | Malemezitřída | intermediate classZeus de ViamonteV1, CAC, FCI Euro Sighthound 2017, BOSEx1, CAC, FCI Euro Sighthound 2017, BOS
Portugalský podengo – malý hrubosrstý | Portuguese podengo – long- and wire-haired, small379Feny | Femalemezitřída | intermediate classXuxa de ViamonteV1, CAC, FCI Euro Sighthound 2017, BOBEx1, CAC, FCI Euro Sighthound 2017, BOB
Výsledky Speciální výstava 23. 7. 2017
PlemenoNo_SpeciálkaPohlavíTřída_SpeciálkaJméno psaVýsledky SpeciálkaResults Speciálka
Afgánský chrt | Afghan Hound1Psi | Maletřída dorostu | puppy classNarius ze Zličinských lukVN 1, Nejlepší dorostVP1, Best Puppy
Afgánský chrt | Afghan Hound2Psi | Maletřída dorostu | puppy classNefrit Blue ze Zličínských lukVN 2VP2
Afgánský chrt | Afghan Hound3Psi | Maletřída mladých | junior classAmal Salang Konstantin's GoldAbsentAbsent
Afgánský chrt | Afghan Hound4Psi | Maletřída mladých | junior classAzbelltas Real Royalty ArthurV1, CAJCEx1, CAJC
Afgánský chrt | Afghan Hound5Psi | Maletřída mladých | junior classPurple-Magic's BrownieV2Ex2
Afgánský chrt | Afghan Hound6Psi | Malemezitřída | intermediate classRelativity Rey De ReyesVD 1VG1
Afgánský chrt | Afghan Hound7Psi | Maletřída otevřená | open classActive Armand Of Strenner'sV3Ex3
Afgánský chrt | Afghan Hound8Psi | Maletřída otevřená | open classBrownie FaradellaV2, R.CACEx2, R.CAC
Afgánský chrt | Afghan Hound9Psi | Maletřída otevřená | open classElton John van de RobegaV1, CACEx1, CAC
Afgánský chrt | Afghan Hound10Psi | Maletřída otevřená | open classElvis Presley van de RobegaAbsentAbsent
Afgánský chrt | Afghan Hound11Psi | Maletřída vítězů | winners classAmal Salang Coeur D'CoeursAbsentAbsent
Afgánský chrt | Afghan Hound12Psi | Maletřída vítězů | winners classDragonheart van de RobegaV3Ex3
Afgánský chrt | Afghan Hound13Psi | Maletřída vítězů | winners classTiger Woods GandamakV1, CAC, Vítěz speciální výstavy, BOBEx1, CAC, Specialty Winner 2017, BOB
Afgánský chrt | Afghan Hound14Psi | Maletřída vítězů | winners classVincenzo Nibali Gandamak SlovakiaV2, R.CACEx2, R.CAC
Afgánský chrt | Afghan Hound15Feny | Femaletřída dorostu | puppy classNirvána White Ze Zličínských LukAbsentAbsent
Afgánský chrt | Afghan Hound16Feny | Femaletřída mladých | junior classZoe Saldana Gandamak SlovakiaV1, CAJC, BOJEx1, CAJC, BOJ
Afgánský chrt | Afghan Hound17Feny | Femalemezitřída | intermediate classBvlgari Jasmin Noir DovenyVD 2VG2
Afgánský chrt | Afghan Hound18Feny | Femalemezitřída | intermediate classMidhnight ze Zličinských lukVD 1VG1
Afgánský chrt | Afghan Hound19Feny | Femaletřída otevřená | open classEmily Robinson Van De RobegaAbsentAbsent
Afgánský chrt | Afghan Hound20Feny | Femaletřída otevřená | open classFaradella BalladVD 1VG1
Afgánský chrt | Afghan Hound21Feny | Femaletřída otevřená | open classGlory Day of Meadow ValleyVD 2VG2
Afgánský chrt | Afghan Hound22Feny | Femaletřída vítězů | winners classKarakush Water Into WineV2, R.CACEx2, R.CAC
Afgánský chrt | Afghan Hound23Feny | Femaletřída vítězů | winners classVeritas Domina DaynerisV1, CAC, Vítěz speciální výstavy, BOSEx1, CAC, Specialty Winner 2017, BOS
Afgánský chrt | Afghan Hound24Feny | Femaletřída vítězů | winners classWhite Infinity's EternityV3Ex3
Afgánský chrt | Afghan Hound25Feny | Femaletřída veteránů | veterans classWionna R. Čínské hedvábíV1, BOVEx1, BOV
Azavak | Azawakh26Psi | Maletřída mladých | junior classAbasiV1, CAJC, BOJ, BOSEx1, CAJC, BOJ, BOS
Azavak | Azawakh27Psi | Maletřída otevřená | open classBaqir Tin AkoffV1, CAC, Vítěz speciální výstavyEx1, CAC, Specialty Winner 2017
Azavak | Azawakh28Feny | Femaletřída dorostu | puppy classCanaveral-Staff Adamanta Shining White StarVN 1VP1
Azavak | Azawakh29Feny | Femaletřída dorostu | puppy classHiddekel GaenaAbsentAbsent
Azavak | Azawakh30Feny | Femaletřída mladých | junior classBarbie Loving gazeV1, CAJCEx1, CAJC
Azavak | Azawakh31Feny | Femalemezitřída | intermediate classBardott Loving GazeV1, CACEx1, CAC
Azavak | Azawakh32Feny | Femaletřída vítězů | winners classEidi n´Amanar HadiyaV1, CAC, Vítěz speciální výstavy, BOBEx1, CAC, Specialty Winner 2017, BOB
Azavak | Azawakh33Feny | Femaletřída vítězů | winners classTombouktou´s In AzzawaV2, R.CACEx2, R.CAC
Barzoj | Borzoi34Psi | Maletřída štěňat | baby classEmmet Czári FalkaVN , Nejlepší štěněVP , Best Baby
Barzoj | Borzoi35Psi | Maletřída mladých | junior classAbaris Carský klenotV4Ex4
Barzoj | Borzoi36Psi | Maletřída mladých | junior classArtur dona ZuziaV3Ex3
Barzoj | Borzoi37Psi | Maletřída mladých | junior classError MischenkaAbsentAbsent
Barzoj | Borzoi38Psi | Maletřída mladých | junior classGo Go Bolshoi Moonlight ShadowV1, CAJC, BOJEx1, CAJC, BOJ
Barzoj | Borzoi39Psi | Maletřída mladých | junior classChronos FrajankaV2Ex2
Barzoj | Borzoi40Psi | Maletřída mladých | junior classPower & Elegance Catch the CashVEx
Barzoj | Borzoi41Psi | Malemezitřída | intermediate classD'Artagnan IzironkV2Ex2
Barzoj | Borzoi42Psi | Malemezitřída | intermediate classIkaros FrajankaV1, CACEx1, CAC
Barzoj | Borzoi43Psi | Maletřída otevřená | open classArchibald Mystery of WoodVDVG
Barzoj | Borzoi44Psi | Maletřída otevřená | open classDonel WicariV4Ex4
Barzoj | Borzoi45Psi | Maletřída otevřená | open classGo Go Bolshoi Great GatsbyV1, CAC, Vítěz speciální výstavy, BOBEx1, CAC, Specialty Winner 2017, BOB
Barzoj | Borzoi46Psi | Maletřída otevřená | open classHermelin Nijinski BalletVDVG
Barzoj | Borzoi47Psi | Maletřída otevřená | open classHonour Over Glory Čínské hedvábíV3Ex3
Barzoj | Borzoi48Psi | Maletřída otevřená | open classIschyma ZephirV2, R.CACEx2, R.CAC
Barzoj | Borzoi49Psi | Maletřída pracovní | working classTolstoi aus dem ZarenreichVD 1VG1
Barzoj | Borzoi50Psi | Maletřída vítězů | winners classLihodey du Clos VremontoisV1, CACEx1, CAC
Barzoj | Borzoi51Feny | Femaletřída mladých | junior classAmonn Rea LeyasAbsentAbsent
Barzoj | Borzoi52Feny | Femaletřída mladých | junior classArrussia LeyasV4Ex4
Barzoj | Borzoi53Feny | Femaletřída mladých | junior classEowyn Borzkas IzironkV3Ex3
Barzoj | Borzoi54Feny | Femaletřída mladých | junior classEvening Breeze MischenkaV2Ex2
Barzoj | Borzoi55Feny | Femaletřída mladých | junior classFujarka Stepowy GoniecV1, CAJCEx1, CAJC
Barzoj | Borzoi56Feny | Femalemezitřída | intermediate classImpreza FrajankaV1, CAC Ex1, CAC
Barzoj | Borzoi57Feny | Femaletřída otevřená | open classAlexandra ze Zlatého LankastruVYLOUČENADisq.
Barzoj | Borzoi58Feny | Femaletřída otevřená | open classAlpha Sarah KatemyV4Ex4
Barzoj | Borzoi59Feny | Femaletřída otevřená | open classChocolate Nijinski BalletVYLOUČENADisq.
Barzoj | Borzoi60Feny | Femaletřída otevřená | open classChurma FrajankaV2Ex2
Barzoj | Borzoi61Feny | Femaletřída otevřená | open classIzvorotljivaja Irinka WolkowoAbsentAbsent
Barzoj | Borzoi62Feny | Femaletřída otevřená | open classMatrioshka CeridwenV3Ex3
Barzoj | Borzoi63Feny | Femaletřída otevřená | open classNibrass Diamond QueenV1, CAC, Vítěz speciální výstavy, BOSEx1, CAC, Specialty Winner 2017, BOS
Barzoj | Borzoi64Feny | Femaletřída vítězů | winners classBerislavaAbsentAbsent
Barzoj | Borzoi65Feny | Femaletřída vítězů | winners classIdealnaja Izbrannica WolkowoAbsentAbsent
Barzoj | Borzoi66Feny | Femaletřída vítězů | winners classPoema z BilmyV1, CAC Ex1, CAC
Barzoj | Borzoi67Feny | Femaletřída veteránů | veterans classNyx Majove BohemiaV1, BOVEx1, BOV
Deerhound | Deerhound68Psi | Maletřída dorostu | puppy classFingall Jimmy IraterVN 1, Nejlepší dorostVP1, Best Puppy
Deerhound | Deerhound69Psi | Maletřída otevřená | open classElvin Tiger IraterV1, CAC, BOB, Vítěz speciální výstavyEx1, CAC, BOB, Specialty Winner 2017
Deerhound | Deerhound70Feny | Femaletřída dorostu | puppy classFunny Daisy IraterVN 1VP1
Deerhound | Deerhound71Feny | Femaletřída otevřená | open classEllie Daisy IraterV1Ex1
Deerhound | Deerhound72Feny | Femaletřída vítězů | winners classAnya Green Bacobian MirabilisV1, CAC, Vítěz speciální výstavy, BOSEx1, CAC, Specialty Winner 2017, BOS
Deerhound | Deerhound73Feny | Femaletřída vítězů | winners classFleur PaluduzV2, R.CACEx2, R.CAC
Galgo | Galgo74Psi | Maletřída vítězů | winners classJucaro Spi DiegoV1, CAC, Vítěz speciální výstavy, BOBEx1, CAC, Specialty Winner 2017, BOB
Galgo | Galgo75Feny | Femaletřída dorostu | puppy classMakita Julia de l'Aulp de FierVN1, Nejlepší dorostVP1, Best Puppy
Galgo | Galgo76Feny | Femalemezitřída | intermediate classElany perla negra de Monte PodridoV1, CACEx1, CAC
Galgo | Galgo77Feny | Femalemezitřída | intermediate classJucaro Spi HeidiV2, R.CACEx2, R.CAC
Galgo | Galgo78Feny | Femaletřída vítězů | winners classSan Agustin del Guadalix CultaV1, CAC, Vítěz speciální výstavy, BOSEx1, CAC, Specialty Winner 2017, BOS
Greyhound | Greyhound79Psi | Maletřída otevřená | open classSobers Yorick At DecumaV1, CACEx1, CAC
Greyhound | Greyhound80Psi | Maletřída otevřená | open classVintage Belorussian FurryDanceV2, R.CACEx2, R.CAC
Greyhound | Greyhound81Psi | Maletřída vítězů | winners classSobers VagabondV1, CAC, Vítěz speciální výstavy, BOBEx1, CAC, Specialty Winner 2017, BOB
Greyhound | Greyhound82Psi | Maletřída vítězů | winners classVincent Belorussian FurryDanceVD2VG2
Greyhound | Greyhound83Feny | Femaletřída dorostu | puppy classKilling Me Softly RiunaVN1, Nejlepší dorostVP1, Best Puppy
Greyhound | Greyhound84Feny | Femaletřída mladých | junior classJet´s Prelude To A KissV1, CAJC, BOJ, BOSEx1, CAJC, BOJ, BOS
Greyhound | Greyhound85Feny | Femaletřída vítězů | winners classSobers ZideliaV1, CAC, Vítěz speciální výstavyEx1, CAC, Specialty Winner 2017
Irský vlkodav | Irish Wolfhound86Psi | Maletřída mladých | junior classAr´Daroth DexterV2Ex2
Irský vlkodav | Irish Wolfhound87Psi | Maletřída mladých | junior classAr'Daroth DrewV3Ex3
Irský vlkodav | Irish Wolfhound88Psi | Maletřída mladých | junior classAtticus SagittariusV1, CAJC, BOJEx1, CAJC, BOJ
Irský vlkodav | Irish Wolfhound89Psi | Maletřída mladých | junior classHashtag IW aus SpatthausenVD 4VG4
Irský vlkodav | Irish Wolfhound90Psi | Malemezitřída | intermediate classBodewind Von Den BrunonenVDVG
Irský vlkodav | Irish Wolfhound91Psi | Malemezitřída | intermediate classBruno Von Den BrunonenV2, R.CACEx2, R.CAC
Irský vlkodav | Irish Wolfhound92Psi | Malemezitřída | intermediate classGilian IW aus SpatthausenAbsentAbsent
Irský vlkodav | Irish Wolfhound93Psi | Malemezitřída | intermediate classGive me Feedback IW aus SpatthausenV3Ex3
Irský vlkodav | Irish Wolfhound94Psi | Malemezitřída | intermediate classCharles Dei MangialupiAbsentAbsent
Irský vlkodav | Irish Wolfhound95Psi | Malemezitřída | intermediate classLeeroy MoonvillageV1, CACEx1, CAC
Irský vlkodav | Irish Wolfhound96Psi | Malemezitřída | intermediate classPower & Elegance Bram BeamerV4Ex4
Irský vlkodav | Irish Wolfhound97Psi | Maletřída otevřená | open classAilean BrianV3Ex3
Irský vlkodav | Irish Wolfhound98Psi | Maletřída otevřená | open classAmititia BromusVEx
Irský vlkodav | Irish Wolfhound99Psi | Maletřída otevřená | open classRemington SagittariusV2, R.CACEx2, R.CAC
Irský vlkodav | Irish Wolfhound100Psi | Maletřída otevřená | open classUsher Stříbrný potokV4Ex4
Irský vlkodav | Irish Wolfhound101Psi | Maletřída otevřená | open classWill Scarlet dei MangialupiV1, CAC, Vítěz speciální výstavy, BOBEx1, CAC, Specialty Winner 2017, BOB
Irský vlkodav | Irish Wolfhound102Psi | Maletřída vítězů | winners classAr'Daroth BoyleV3Ex3
Irský vlkodav | Irish Wolfhound103Psi | Maletřída vítězů | winners classIvanhoe MoonvillageV2, R.CACEx2, R.CAC
Irský vlkodav | Irish Wolfhound104Psi | Maletřída vítězů | winners classTommy Dei MangialupiV1, CACEx1, CAC
Irský vlkodav | Irish Wolfhound105Psi | Maletřída veteránů | veterans classOdax Stříbrný potokV1, BOVEx1, BOV
Irský vlkodav | Irish Wolfhound106Psi | Maletřída čestná | honour classTsarskaja Prihot Gordey At Caen MorhenV1Ex1
Irský vlkodav | Irish Wolfhound107Feny | Femaletřída dorostu | puppy classMrs. Martha Dei MangialupiVN 1, Nejlepší dorostVP1, Best Puppy
Irský vlkodav | Irish Wolfhound108Feny | Femaletřída mladých | junior classAbba Sang Royal BathoryV2Ex2
Irský vlkodav | Irish Wolfhound109Feny | Femaletřída mladých | junior classAmy Amira Of CubadelVEx
Irský vlkodav | Irish Wolfhound110Feny | Femaletřída mladých | junior classAr´Daroth Dark Království VLV4Ex4
Irský vlkodav | Irish Wolfhound111Feny | Femaletřída mladých | junior classAr´Daroth Dew TullamoreV3Ex3
Irský vlkodav | Irish Wolfhound112Feny | Femaletřída mladých | junior classArduinae od Tvrze TicháVDVG
Irský vlkodav | Irish Wolfhound113Feny | Femaletřída mladých | junior classGaia Tan'Hi Caen MorhenV1, CAJCEx1, CAJC
Irský vlkodav | Irish Wolfhound114Feny | Femalemezitřída | intermediate classHappy Rosarie MatusalemV1, CACEx1, CAC
Irský vlkodav | Irish Wolfhound115Feny | Femalemezitřída | intermediate classPower & Elegance Beautiful Mind BelfastV2, R.CACEx2, R.CAC
Irský vlkodav | Irish Wolfhound116Feny | Femaletřída otevřená | open classAr´Daroth Bella JohnstonVEx
Irský vlkodav | Irish Wolfhound117Feny | Femaletřída otevřená | open classAr´Daroth CarthyV3Ex3
Irský vlkodav | Irish Wolfhound118Feny | Femaletřída otevřená | open classBe My Babette Chrisboa NaifV4Ex4
Irský vlkodav | Irish Wolfhound119Feny | Femaletřída otevřená | open classBriar Rose Erdor IrisV1, CACEx1, CAC
Irský vlkodav | Irish Wolfhound120Feny | Femaletřída otevřená | open classCavana Milandra DreamV2, R.CACEx2, R.CAC
Irský vlkodav | Irish Wolfhound121Feny | Femaletřída pracovní | working classJosephine MoonvillageV1, CACEx1, CAC
Irský vlkodav | Irish Wolfhound122Feny | Femaletřída vítězů | winners classAimée Mes amis de MafinnsV2, R.CACEx2, R.CAC
Irský vlkodav | Irish Wolfhound123Feny | Femaletřída vítězů | winners classBe My Juliette Chrisboa NaifV3Ex3
Irský vlkodav | Irish Wolfhound124Feny | Femaletřída vítězů | winners classIndah MoonvillageV4Ex4
Irský vlkodav | Irish Wolfhound125Feny | Femaletřída vítězů | winners classPippi Langstromp Dei MangialupiV1, CAC, Vítěz speciální výstavy, BOSEx1, CAC, Specialty Winner 2017, BOS
Italský chrtík | Italian Greyhound126Psi | Maletřída štěňat | baby classLifaen Shanen Můj andílekN2P2
Italský chrtík | Italian Greyhound127Psi | Maletřída štěňat | baby classLoki Můj AndílekN1P1
Italský chrtík | Italian Greyhound128Psi | Maletřída dorostu | puppy classIrbis TilecoVyloučenDisq.
Italský chrtík | Italian Greyhound129Psi | Maletřída mladých | junior classFabrizio Frangipani le DoueVD4VG4
Italský chrtík | Italian Greyhound130Psi | Maletřída mladých | junior classOvid GlitzerflitzerV1, CAJC, BOJEx1, CAJC, BOJ
Italský chrtík | Italian Greyhound131Psi | Maletřída mladých | junior classYewerly Royal na KlínkáchV3Ex3
Italský chrtík | Italian Greyhound132Psi | Maletřída mladých | junior classZabava Znaty ImranV2Ex2
Italský chrtík | Italian Greyhound133Psi | Malemezitřída | intermediate classFederico Del Barone RampanteV1, CACEx1, CAC
Italský chrtík | Italian Greyhound134Psi | Malemezitřída | intermediate classJulius Cesar Můj andílekVyloučenDisq.
Italský chrtík | Italian Greyhound135Psi | Malemezitřída | intermediate classPikkuneidin Basileo KingV2Ex2
Italský chrtík | Italian Greyhound136Psi | Malemezitřída | intermediate classVivaldi na KlínkáchVyloučenDisq.
Italský chrtík | Italian Greyhound137Psi | Maletřída otevřená | open classIkario na KlínkáchV2Ex2
Italský chrtík | Italian Greyhound138Psi | Maletřída otevřená | open classSaint Laurent Noir dei Raggi di LunaV1, CAC, Vítěz speciální výstavy 2017, BOSEx1, CAC, Specialty Winner 2017 2017, BOS
Italský chrtík | Italian Greyhound139Psi | Maletřída vítězů | winners classFachiro TilecoV1, CACEx1, CAC
Italský chrtík | Italian Greyhound140Psi | Maletřída vítězů | winners classLeos Feritte BugsyVyloučenDisq.
Italský chrtík | Italian Greyhound141Psi | Maletřída vítězů | winners classNexsus z Wrzosowej ŁąkiVyloučenDisq.
Italský chrtík | Italian Greyhound142Psi | Maletřída veteránů | veterans classCirillo TilecoV1, BOVEx1, BOV
Italský chrtík | Italian Greyhound143Psi | Maletřída čestná | honour classTalata ShanenV1Ex1
Italský chrtík | Italian Greyhound144Feny | Femaletřída dorostu | puppy classChartbeat Ultrasonic UmaVN, Nejlepší dorostVN, Best Puppy
Italský chrtík | Italian Greyhound145Feny | Femaletřída mladých | junior classArya Tarha TinariwenVEx
Italský chrtík | Italian Greyhound146Feny | Femaletřída mladých | junior classBianca Phoebe´s StarsV1, CAJCEx1, CAJC
Italský chrtík | Italian Greyhound147Feny | Femaletřída mladých | junior classEliška Přemyslovna Framon BohemiaV4Ex4
Italský chrtík | Italian Greyhound148Feny | Femaletřída mladých | junior classFrancesca Farfallina le DoueVEx
Italský chrtík | Italian Greyhound149Feny | Femaletřída mladých | junior classFrida Flor le DoueAbsentAbsent
Italský chrtík | Italian Greyhound150Feny | Femaletřída mladých | junior classChartbeat Taffyta MuttonfudgeV2Ex2
Italský chrtík | Italian Greyhound151Feny | Femaletřída mladých | junior classChloe TilecoVEx
Italský chrtík | Italian Greyhound152Feny | Femaletřída mladých | junior classMy Smoking YSL de la Squadra d'elitenenastoupilaAbsent
Italský chrtík | Italian Greyhound153Feny | Femaletřída mladých | junior classNovatica Greatness Of GeyserVEx
Italský chrtík | Italian Greyhound154Feny | Femaletřída mladých | junior classQueen Victoria GlitzerflitzerV3Ex3
Italský chrtík | Italian Greyhound155Feny | Femalemezitřída | intermediate classAbbey Di Roma Lungo Muso IGsV3Ex3
Italský chrtík | Italian Greyhound156Feny | Femalemezitřída | intermediate classFinessa di Sangue RegaleV4Ex4
Italský chrtík | Italian Greyhound157Feny | Femalemezitřída | intermediate classIsis Ionel BugsyV2, R.CACEx2, R.CAC
Italský chrtík | Italian Greyhound158Feny | Femalemezitřída | intermediate classKersee AnnaperlaAbsentAbsent
Italský chrtík | Italian Greyhound159Feny | Femalemezitřída | intermediate classLauretta P´yari Sarna le DoueV1, CACEx1, CAC
Italský chrtík | Italian Greyhound160Feny | Femaletřída otevřená | open classArya Stark Gerri GenesissVDVG
Italský chrtík | Italian Greyhound161Feny | Femaletřída otevřená | open classBertuccia Corallo BlueV2, R.CACEx2, R.CAC
Italský chrtík | Italian Greyhound162Feny | Femaletřída otevřená | open classCamino Bianca BuggyV1, CAC, Vítez speciální výstavy, BOBEx1, CAC, Specialty Winner 2017, BOB
Italský chrtík | Italian Greyhound163Feny | Femaletřída otevřená | open classDel Maestro Scalpellino GrejsiVEx
Italský chrtík | Italian Greyhound164Feny | Femaletřída otevřená | open classChartbeat Rhumba With RabbitV4Ex4
Italský chrtík | Italian Greyhound165Feny | Femaletřída otevřená | open classLilette GlitzerflitzerV3Ex3
Italský chrtík | Italian Greyhound166Feny | Femaletřída pracovní | working classZuella Gorzowska PanoramaV1Ex1
Italský chrtík | Italian Greyhound167Feny | Femaletřída vítězů | winners classDayen Framon BohemiaV3Ex3
Italský chrtík | Italian Greyhound168Feny | Femaletřída vítězů | winners classDel Maestro Scalpellino Charmine BlueV1, CACEx1, CAC
Italský chrtík | Italian Greyhound169Feny | Femaletřída vítězů | winners classDestiny Můj andílekV2, R.CACEx2, R.CAC
Italský chrtík | Italian Greyhound170Feny | Femaletřída vítězů | winners classImonee AnnaperlaAbsentAbsent
Italský chrtík | Italian Greyhound171Feny | Femaletřída čestná | honour classZenia Feritte BugsyAbsentAbsent
Polský chrt | Polish Greyhound172Psi | Maletřída štěňat | baby classSarmata ArcturusVN1, Nejlepší štěněVP1, Best Baby
Polský chrt | Polish Greyhound173Psi | Maletřída mladých | junior classBalthazar McCalleyV1, CAJCEx1, CAJC
Polský chrt | Polish Greyhound174Psi | Maletřída mladých | junior classBlack Elvis McCalleyV2Ex2
Polský chrt | Polish Greyhound175Psi | Maletřída otevřená | open classAwatar McCalleyV1, CAC, Vítěz speciální výstavy, BOBEx1, CAC, Specialty Winner 2017, BOB
Polský chrt | Polish Greyhound176Psi | Maletřída otevřená | open classPankracy ArcturusV2, R.CACEx2, R.CAC
Polský chrt | Polish Greyhound177Psi | Maletřída vítězů | winners classMaurycy ArcturusV1, CAC Ex1, CAC
Polský chrt | Polish Greyhound178Psi | Maletřída vítězů | winners classPohaniec ArcturusAbsentAbsent
Polský chrt | Polish Greyhound179Psi | Maletřída veteránů | veterans classBaldwin XantusiaV1, BOVEx1, BOV
Polský chrt | Polish Greyhound180Feny | Femaletřída mladých | junior classBalettka McCalleyV1, CAJC, BOJEx1, CAJC, BOJ
Polský chrt | Polish Greyhound181Feny | Femaletřída otevřená | open classRawa ArcturusV1, CACEx1, CAC
Polský chrt | Polish Greyhound182Feny | Femaletřída vítězů | winners classAdria Rodu AbigeusV1, CAC, BOS, vítěz speciální výstavyEx1, CAC, BOS, Specialty Winner 2017
Polský chrt | Polish Greyhound183Feny | Femaletřída vítězů | winners classAmazonka McCalleyV2, R.CACEx2, R.CAC
Polský chrt | Polish Greyhound184Feny | Femaletřída vítězů | winners classRącza ArcturusV3Ex3
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered185Psi | Maletřída dorostu | puppy classAl Zubeyda Malik El ArabVN1VP1
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered186Psi | Maletřída dorostu | puppy classBelieve Me z TripuAbsentAbsent
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered187Psi | Maletřída dorostu | puppy classBentley z TripuVN3VP3
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered188Psi | Maletřída dorostu | puppy classBisquitte z TripuVN2VP2
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered189Psi | Maletřída mladých | junior classAbisha Arshan Devon ExeVEx
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered190Psi | Maletřída mladých | junior classAshar Hadia Min SahraV3Ex3
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered191Psi | Maletřída mladých | junior classBadavie ChalawanVDVG
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered192Psi | Maletřída mladých | junior classCasper Aluizia Albus Vaida DukauskieneVEx
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered193Psi | Maletřída mladých | junior classClassicus BalanchineV4Ex4
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered194Psi | Maletřída mladých | junior classDavu Jumanji L'EbonyVDVG
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered195Psi | Maletřída mladých | junior classGronk Al ZahraV2Ex2
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered196Psi | Maletřída mladých | junior classMalki Min El AkbarV1, CAJC, BOJEx1, CAJC, BOJ
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered197Psi | Malemezitřída | intermediate classAmir z TripuV4Ex4
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered198Psi | Malemezitřída | intermediate classDafar Al NaqawaV3Ex3
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered199Psi | Malemezitřída | intermediate classGuardian Al ZahraV2, R.CACEx2, R.CAC
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered200Psi | Malemezitřída | intermediate classOman Said Ter DolenV1, CACEx1, CAC
Saluki – krátkosrstý | Saluki – smooth201Psi | Maletřída otevřená | open classMeshki Almas Har Kala RachiV1, CACEx1, CAC
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered202Psi | Maletřída otevřená | open classAmal Hayati Obadiah Maysoon Jalal LazizVEx
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered203Psi | Maletřída otevřená | open classArshan DumontVEx
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered204Psi | Maletřída otevřená | open classBahir z Gibesovy zahrádkyVEx
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered205Psi | Maletřída otevřená | open classBasmatee Delbar Lucky SalukiVEx
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered206Psi | Maletřída otevřená | open classDioskury Ram RammahV1, CACEx1, CAC
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered207Psi | Maletřída otevřená | open classFawwaz Al ZahraV3Ex3
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered208Psi | Maletřída otevřená | open classGiran Garay DanoneV4Ex4
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered209Psi | Maletřída otevřená | open classMaLa´S Amal Amir Arijan Ibn JatoAbsentAbsent
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered210Psi | Maletřída otevřená | open classQuanmarra TaliesinV2, R.CACEx2, R.CAC
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered211Psi | Maletřída pracovní | working classFutun Al ZahraV1, CACEx1, CAC
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered212Psi | Maletřída vítězů | winners classAlmas Avatar PincV2, R.CACEx2, R.CAC
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered213Psi | Maletřída vítězů | winners classAristo Angel Black Delbar Lucky SalukiVEx
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered214Psi | Maletřída vítězů | winners classArmaan SayahVEx
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered215Psi | Maletřída vítězů | winners classCrowned Head Il BaharaV3Ex3
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered216Psi | Maletřída vítězů | winners classImran Ciyar RihhV4Ex4
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered217Psi | Maletřída vítězů | winners classNardous Ter DolenV1, CAC, Vítěz speciální výstavy, BOBEx1, CAC, Specialty Winner 2017, BOB
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered218Psi | Maletřída veteránů | veterans classArzhang Raahbar JaanAbsentAbsent
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered219Psi | Maletřída veteránů | veterans classBahaador al-QuadarV2Ex2
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered220Psi | Maletřída veteránů | veterans classElamir AmarV1, BOVEx1, BOV
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered221Psi | Maletřída veteránů | veterans classHabib Ter DolenV3Ex3
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered222Psi | Maletřída čestná | honour classAmani SayahV1Ex1
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered223Psi | Maletřída čestná | honour classEmir Tall AfarV2Ex2
Saluki – krátkosrstý | Saluki – smooth224Feny | Femaletřída štěňat | baby classQashang Dar Quadar Har Kala RachiVN1, Nejlepší štěněVP1, Best Baby
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered225Feny | Femaletřída štěňat | baby classLarabee Azadi Al DjiibaajahVN2VP2
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered226Feny | Femaletřída štěňat | baby classQaseema Elsana Har Kala RachiVN1VP1
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered227Feny | Femaletřída dorostu | puppy classBasheera z TripuVN2VP2
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered228Feny | Femaletřída dorostu | puppy classBenissah z TripuVN1, Nejlepší dorostVP1, Best Puppy
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered229Feny | Femaletřída mladých | junior classA Sarah Ajva Devon ExeV4Ex4
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered230Feny | Femaletřída mladých | junior classArya Avani Hadia Min SahraV3Ex3
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered231Feny | Femaletřída mladých | junior classGloria Al ZahraV1, CAJCEx1, CAJC
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered232Feny | Femaletřída mladých | junior classKateefaVDVG
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered233Feny | Femaletřída mladých | junior classParsa Parisa Har Kala RachiV2Ex2
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered234Feny | Femalemezitřída | intermediate classDamira Al NaqawaV1, CACEx1, CAC
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered235Feny | Femalemezitřída | intermediate classDarsamín YrtepV3Ex3
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered236Feny | Femalemezitřída | intermediate classU'dyiah War'dah Al AsmaniiV4Ex4
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered237Feny | Femalemezitřída | intermediate classViva La Dioskury S Berega TuriV2, R.CACEx2, R.CAC
Saluki – krátkosrstý | Saluki – smooth238Feny | Femaletřída otevřená | open classNurani Talayi Har Kala RachiV1, CACEx1, CAC
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered239Feny | Femaletřída otevřená | open classAanisah z TripuV1, CACEx1, CAC
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered240Feny | Femaletřída otevřená | open classBeverly Deluca MoraviaDG
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered241Feny | Femaletřída otevřená | open classDaniya Al NaqawaV3Ex3
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered242Feny | Femaletřída otevřená | open classDilafroze YrtepV2, R.CACEx2, R.CAC
Saluki – krátkosrstý | Saluki – smooth243Feny | Femaletřída vítězů | winners classCarima Al NaqawaV1, CACEx1, CAC
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered244Feny | Femaletřída vítězů | winners classAsali Aurum BohemiaV1, CAC, BOS, Vítěz speciální výstavyEx1, CAC, BOS, Specialty Winner 2017
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered245Feny | Femaletřída vítězů | winners classCasiah al-QuadarV2, R.CACEx2, R.CAC
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered246Feny | Femaletřída veteránů | veterans classAischaja YrtepV2Ex2
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered247Feny | Femaletřída veteránů | veterans classBassira YrtepV1Ex1
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered248Feny | Femaletřída čestná | honour classAzhara Al ZahraV1Ex1
Saluki – s třásněmi | Saluki – feathered249Feny | Femaletřída čestná | honour classBashrah Al ZahraV2Ex2
Sloughi | Sloughi250Psi | Maletřída mladých | junior classCaamil El GuerroujVD1VG1
Sloughi | Sloughi251Psi | Maletřída mladých | junior classKaddour Sabiih al SahraVD2VG2
Sloughi | Sloughi252Psi | Maletřída otevřená | open classAkila ibn El Bohemia GenaoV1, CAC, Vítěz speciální výstavy, BOSEx1, CAC, Specialty Winner 2017, BOS
Sloughi | Sloughi253Psi | Maletřída pracovní | working classVahab Bohemia GenaoV1, CACEx1, CAC
Sloughi | Sloughi254Psi | Maletřída vítězů | winners classAmir ibn El Bohemia GenaoV1, CACEx1, CAC
Sloughi | Sloughi255Psi | Maletřída vítězů | winners classGamal Sabiih al SahraV2, R.CACEx2, R.CAC
Sloughi | Sloughi256Psi | Maletřída vítězů | winners classGhazoot ChazzinAbsentAbsent
Sloughi | Sloughi257Psi | Maletřída veteránů | veterans classChazir Sabiih al SahraV1Ex1
Sloughi | Sloughi258Feny | Femaletřída mladých | junior classBelakane won HabuleV1, CAJC, BOJEx1, CAJC, BOJ
Sloughi | Sloughi259Feny | Femaletřída mladých | junior classC'Charkia El GuerroujVD2VG2
Sloughi | Sloughi260Feny | Femalemezitřída | intermediate classJadida Labibah Sabiih al SahraV1, CACEx1, CAC
Sloughi | Sloughi261Feny | Femaletřída vítězů | winners classBashira El GuerroujV1, CAC,Vítěz speciální výstavy, BOBEx1, CAC,Specialty Winner 2017, BOB
Sloughi | Sloughi262Feny | Femaletřída veteránů | veterans classPaola Bohemia GenaoV1, BOVEx1, BOV
Whippet | Whippet263Psi | Maletřída štěňat | baby classCalley ZaryaVN2VP2
Whippet | Whippet264Psi | Maletřída štěňat | baby classFabuliste z ÚplňkuVN3VP3
Whippet | Whippet265Psi | Maletřída dorostu | puppy classPoker Face Da Roseira BravaVN1, Nejlepší dorostVP1, Best Puppy
Whippet | Whippet266Psi | Maletřída mladých | junior classDandy Dillane Czári FalkaVD3VG3
Whippet | Whippet267Psi | Maletřída mladých | junior classChio Chips Modrý HitV2Ex2
Whippet | Whippet268Psi | Maletřída mladých | junior classChristian Fast DunderryV1, CAJCEx1, CAJC
Whippet | Whippet269Psi | Malemezitřída | intermediate classCappuccino Almir´s FamilyV2, R.CACEx2, R.CAC
Whippet | Whippet270Psi | Malemezitřída | intermediate classEmoticon z ÚplňkuV3Ex3
Whippet | Whippet271Psi | Malemezitřída | intermediate classCherubim`s Royal It`s a Christmas DreamV1, CAC, Vítěz speciální výstavy 2017, BOSEx1, CAC, Specialty Winner 2017 2017, BOS
Whippet | Whippet272Psi | Maletřída otevřená | open classAdagio In G Minor NugabeAbsentAbsent
Whippet | Whippet273Psi | Maletřída otevřená | open classArio Mon MiracleVEx
Whippet | Whippet274Psi | Maletřída otevřená | open classAve Titus Invisible WingsV1, CACEx1, CAC
Whippet | Whippet275Psi | Maletřída otevřená | open classBe my Love Artemis' HuntersVEx
Whippet | Whippet276Psi | Maletřída otevřená | open classCrown Gold Silky KarimV2, R.CACEx2, R.CAC
Whippet | Whippet277Psi | Maletřída otevřená | open classDoodleek z ÚplňkuV3Ex3
Whippet | Whippet278Psi | Maletřída otevřená | open classTrue Type B`JermaineV4Ex4
Whippet | Whippet279Psi | Maletřída pracovní | working classAlijamo´s ApplejackV1, CACEx1, CAC
Whippet | Whippet280Psi | Maletřída vítězů | winners classCandidate z ÚplňkuVEx
Whippet | Whippet281Psi | Maletřída vítězů | winners classGaren Fast DunderryV1, CACEx1, CAC
Whippet | Whippet282Psi | Maletřída vítězů | winners classLondon's fog Falling StarVEx
Whippet | Whippet283Psi | Maletřída vítězů | winners classQuaesar AragonV4Ex4
Whippet | Whippet284Psi | Maletřída vítězů | winners classTylko Ten ParanoiaV2, R.CACEx2, R.CAC
Whippet | Whippet285Psi | Maletřída vítězů | winners classYangel z ÚplňkuV3Ex3
Whippet | Whippet286Psi | Maletřída veteránů | veterans classCobyco Choice LooksV2Ex2
Whippet | Whippet287Psi | Maletřída veteránů | veterans classPanther´s Ghost z ÚplňkuV1, BOVEx1, BOV
Whippet | Whippet288Feny | Femaletřída štěňat | baby classAlijamo´s CalatheaVN1, Nejlepší štěněVP1, Best Baby
Whippet | Whippet289Feny | Femaletřída štěňat | baby classEsedra QuisisanaVN3VP3
Whippet | Whippet290Feny | Femaletřída štěňat | baby classFattyPillow Face z ÚplňkuVN2VP2
Whippet | Whippet291Feny | Femaletřída štěňat | baby classFeeha z ÚplňkuVN4VN4
Whippet | Whippet292Feny | Femaletřída štěňat | baby classFleegr z ÚplňkuVN1VP1
Whippet | Whippet293Feny | Femaletřída štěňat | baby classZarya CalliopeVNVP
Whippet | Whippet294Feny | Femaletřída dorostu | puppy classAmerican Legend Impuls i SplendorAbsentAbsent
Whippet | Whippet295Feny | Femaletřída mladých | junior classGreat Milky Way TrixtanVEx
Whippet | Whippet296Feny | Femaletřída mladých | junior classCharisma Lásky darV4Ex4
Whippet | Whippet297Feny | Femaletřída mladých | junior classCherubim`s Royal Lovely LotteV3Ex3
Whippet | Whippet298Feny | Femaletřída mladých | junior classKesan Hound AlžbetaVEx
Whippet | Whippet299Feny | Femaletřída mladých | junior classLatoya Sabiih al SahraV1, CAJC, BOJEx1, CAJC, BOJ
Whippet | Whippet300Feny | Femaletřída mladých | junior classLilly Of The Valley Toomie TrishelV2Ex2
Whippet | Whippet301Feny | Femalemezitřída | intermediate classCasiopea Almir´s FamilyV2, R.CACEx2, R.CAC
Whippet | Whippet302Feny | Femalemezitřída | intermediate classDaddy's girl Valentine DogsV3Ex3
Whippet | Whippet303Feny | Femalemezitřída | intermediate classElfee z ÚplňkuVD4VG4
Whippet | Whippet304Feny | Femalemezitřída | intermediate classFrontrunners Italian DesireV1, CAC, Vítěz speciální výstavy 2017, BOBEx1, CAC, Specialty Winner 2017 2017, BOB
Whippet | Whippet305Feny | Femaletřída otevřená | open classAlways on Top Fancy ThatVEx
Whippet | Whippet306Feny | Femaletřída otevřená | open classAlways True-True Forget ValleyVDVG
Whippet | Whippet307Feny | Femaletřída otevřená | open classANNIE Invisible WingsV3Ex3
Whippet | Whippet308Feny | Femaletřída otevřená | open classQuaesar AsaraV2, R.CACEx2, R.CAC
Whippet | Whippet309Feny | Femaletřída otevřená | open classToomie Trishel InflagrantiV1, CACEx1, CAC
Whippet | Whippet310Feny | Femaletřída otevřená | open classTrue Type A`HenriettaVEx
Whippet | Whippet311Feny | Femaletřída otevřená | open classTrue Type B`JocastaV4Ex4
Whippet | Whippet312Feny | Femaletřída pracovní | working classAlijamo´s AnisetteV1, CACEx1, CAC
Whippet | Whippet313Feny | Femaletřída vítězů | winners classArtemis' Hunters Almost HeavenV4Ex4
Whippet | Whippet314Feny | Femaletřída vítězů | winners classC'harisma Z TripuAbsentAbsent
Whippet | Whippet315Feny | Femaletřída vítězů | winners classCindy´s Soul z ÚplňkuV3Ex3
Whippet | Whippet316Feny | Femaletřída vítězů | winners classCherubim`s Royal Baroness HannaV2, R.CACEx2, R.CAC
Whippet | Whippet317Feny | Femaletřída vítězů | winners classUkulele ParanoiaV1, CACEx1, CAC
Whippet | Whippet318Feny | Femaletřída veteránů | veterans classSweet Bella z ÚplňkuV1Ex1
Sicilský chrt | Cirneco dell'Etna319Psi | Maletřída mladých | junior classBelenus Benu Wai-WadV1, CAJC, BOJ, BOBEx1, CAJC, BOJ, BOB
Sicilský chrt | Cirneco dell'Etna320Psi | Maletřída vítězů | winners classArvernus Najja Wai-WadAbsentAbsent
Sicilský chrt | Cirneco dell'Etna321Psi | Maletřída vítězů | winners classBite The Dust Trucker´sV1, CAC, Vítěz speciální výstavyEx1, CAC, Specialty Winner 2017
Sicilský chrt | Cirneco dell'Etna322Feny | Femaletřída mladých | junior classBuri Birdu Wai-WadV1, CAJC, BOSEx1, CAJC, BOS
Faraónský pes | Pharaoh Hound323Psi | Maletřída mladých | junior classLitlar´s Niju Zhar & PlaymaV1, CAJC, BOJEx1, CAJC, BOJ
Faraónský pes | Pharaoh Hound324Psi | Maletřída otevřená | open classChagy Putimská bránaV1, CAC, Vítěz speciální výstavyEx1, CAC, Specialty Winner 2017
Faraónský pes | Pharaoh Hound325Psi | Maletřída veteránů | veterans classReedly Road Enjoy The SilenceV1, BOV, BOBEx1, BOV, BOB
Faraónský pes | Pharaoh Hound326Feny | Femaletřída mladých | junior classCalico Ninmah Wai-WadV1, CAJCEx1, CAJC
Faraónský pes | Pharaoh Hound327Feny | Femaletřída otevřená | open classCharon of Farafra Putimská bránaV1, CACEx1, CAC
Faraónský pes | Pharaoh Hound328Feny | Femaletřída pracovní | working classGhebbi Putimská bránaV1, CACEx1, CAC
Faraónský pes | Pharaoh Hound329Feny | Femaletřída vítězů | winners classCaramel Cookie El NegmaV2, R.CACEx2, R.CAC
Faraónský pes | Pharaoh Hound330Feny | Femaletřída vítězů | winners classNorthgate's Queen of DiamondsV1, CAC, Vítez speciální výstavy, BOSEx1, CAC, Vítez speciální výstavy, BOS
Ibizský podenco – hladkosrstý | Ibizian podenco – smooth-haired331Psi | Maletřída otevřená | open classAlbor AsmaralV2, R.CACEx2, R.CAC
Ibizský podenco – hladkosrstý | Ibizian podenco – smooth-haired332Psi | Maletřída otevřená | open classMalachite´s Dragons DareAbsentAbsent
Ibizský podenco – hladkosrstý | Ibizian podenco – smooth-haired333Psi | Maletřída otevřená | open classVan Vasco Rjabina De BergeracV1, CAC, Vítez speciální výstavy, BOSEx1, CAC, Vítez speciální výstavy, BOS
Ibizský podenco – hladkosrstý | Ibizian podenco – smooth-haired334Psi | Maletřída vítězů | winners classDicha Rjabina De BergergeracV1, CACEx1, CAC
Ibizský podenco – hladkosrstý | Ibizian podenco – smooth-haired335Feny | Femaletřída štěňat | baby classBeladona Rjabina De BergeracVN1, Nejlepší štěněVP1, Best Baby
Ibizský podenco – hladkosrstý | Ibizian podenco – smooth-haired336Feny | Femaletřída mladých | junior classAlys La Princesa Rosa De PodiV1, CAJC, BOJEx1, CAJC, BOJ
Ibizský podenco – hladkosrstý | Ibizian podenco – smooth-haired337Feny | Femaletřída otevřená | open classAlhaja AsmaralAbsentAbsent
Ibizský podenco – hladkosrstý | Ibizian podenco – smooth-haired338Feny | Femaletřída otevřená | open classArcelia AsmaralV2, R.CACEx2, R.CAC
Ibizský podenco – hladkosrstý | Ibizian podenco – smooth-haired339Feny | Femaletřída otevřená | open classAtrevida Como El VientoV3Ex3
Ibizský podenco – hladkosrstý | Ibizian podenco – smooth-haired340Feny | Femaletřída otevřená | open classVasilisa Rjabina De BergeracV1, CAC, Vítěz speciální výstavy, BOBEx1, CAC, Specialty Winner 2017, BOB
Ibizský podenco – hladkosrstý | Ibizian podenco – smooth-haired341Feny | Femaletřída vítězů | winners classAbbaio What Dreams Are Made OfV1, CACEx1, CAC
Ibizský podenco – hrubosrstý | Ibizian podenco – rough-haired342Feny | Femaletřída otevřená | open classTigidit CelebesV1, CAC, Vítez speciální výstavy, BOBEx1, CAC, Vítez speciální výstavy, BOB
Portugalský podengo – malý hladkosrstý | Portuguese podengo – smooth- and short-haired, small343Psi | Maletřída otevřená | open classEspanto Grandioso of FarafraV1, CAC, Vítěz speciální výstavy, BOBEx1, CAC, Specialty Winner 2017, BOB
Portugalský podengo – malý hladkosrstý | Portuguese podengo – smooth- and short-haired, small344Feny | Femaletřída vítězů | winners classEstrela Encanto of FarafraV1, CAC, Vítěz speciální výstavy, BOSEx1, CAC, Specialty Winner 2017, BOS
Portugalský podengo – malý hrubosrstý | Portuguese podengo – long- and wire-haired, small345Psi | Malemezitřída | intermediate classZeus de ViamonteV1, CAC, Vítěz speciální výstavy, BOSEx1, CAC, Specialty Winner 2017, BOS
Portugalský podengo – malý hrubosrstý | Portuguese podengo – long- and wire-haired, small346Feny | Femalemezitřída | intermediate classXuxa de ViamonteV1, CAC, Vítěz speciální výstavy, BOBEx1, CAC, Specialty Winner 2017, BOB

Zadávané tituly - F.C.I. Euro Sighthound 2017

22.7.2017

F.C.I. Euro
Junior Sighthound 2017

Může být zadán psům a fenám oceněným ve třídě mladých známkou Výborný 1.

F.C.I. Euro
Sighthound 2017

Může být zadán psům a fenám oceněným ve mezitřídě, třídě otevřené, pracovní, vítězů známkou Výborný 1.

F.C.I. Euro
Veteran Sighthound 2017

Může být zadán psům a fenám oceněným ve třídě veteránů známkou Výborný 1.

Zadávané tituly - Speciální výstavy

Speciální výstava chrtů
Speciální výstava faraonských chrtů, sicilských chrtů a podengů
23.7.2017 

Vítěz Speciální výstavy chrtů

Nejlepší pes a fena plemene z konkurence výborných 1-CAC z mezitřídy, třídy otevřené, pracovní, vítězů.

Vítěz Speciální výstavy faraonských chrtů, sicilských chrtů a podengů

Nejlepší pes a fena plemene z konkurence výborných 1-CAC z mezitřídy, třídy otevřené, pracovní, vítězů.

Pravidla udělování titulů

Udělování titulů se řídí planým řády ČMKU.

...více zde

Udělování titulů F.C.I. Eurosighthound 2017 se řídí řády F.C.I. Eurosighthound.

...více zde

Reciproční dohoda o zjednodušení podmínek pro přiznání šampionátu krásy.

...více zde